Пошук
Анонс подій
22.01.2018
24.01.2018
день - Заходи з відзначення Дня пам’яті героїв Крут Заходи з відзначення Дня пам’яті героїв Крут Організатор:Відділ освіти Час проведення:24.01.2018 (протягом дня) Місце проведення:ЗНЗ району
10:00 - Участь у ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії Участь у ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії Організатор:Відділ освіти Час проведення:24.01.2018 10:00 Місце проведення:Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна
25.01.2018
Докладніше
Посилання
Національна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія
Засідання «Беббі-клубу» для батьків «Вчимося розуміти дітей»
Засідання «Беббі-клубу» для батьків «Вчимося розуміти дітей»

Поділитися новиною:

Засідання «Беббі-клубу» для батьків «Вчимося розуміти дітей»

25.02.2016 на базі Курилівського дошкільного навчального закладу (ясла-садок) «Калинка» практичним психологом Архиповою Вірою Іванівною було проведено засідання «Беббі-клубу» для батьків на тему: «Вчимося розуміти дітей» щодо формування психологічної готовності дітей до школи.

Дане засідання було спрямоване на підвищення обізнаності батьків щодо психологічної готовності дітей до школи, отримання практичних рекомендацій по підготовці дитини до шкільного навчання, формування навичок групової взаємодії та ефективного спілкування. Були використані вправи на розвиток дрібної моторики рук, розвиток пізнавальних здібностей дітей, вправи з підготовки руки до письма, розвитку комунікативних навичок дітей, формування позитивної шкільної мотивації.

       В ході засідання батьки разом з дітьми активно брали участь у виконанні вправ та обговоренні питань щодо готовності дітей до школи. За відгуками батьків можна сказати, що така форма роботи викликає лише позитивні емоції та бажання продовжити розпочате вдома зі  своїми малюками.

 

 

Практичний психолог

Курилівського ДНЗ «Калинка»

Архипова Віра Іванівна

 

Альбом: Засідання «Беббі-клубу» для батьків «Вчимося розуміти дітей» Альбом: Засідання «Беббі-клубу» для батьків «Вчимося розуміти дітей» Альбом: Засідання «Беббі-клубу» для батьків «Вчимося розуміти дітей» Альбом: Засідання «Беббі-клубу» для батьків «Вчимося розуміти дітей»
Web-адреса: vokrda.kuprda.gov.ua/news/id/8337 | Переглядів: 116Дата публікації: 13:52 11.03.2016