Пошук
Анонс подій
20.11.2017
день - Участь в обласній акції «Молодь за здоровий спосіб життя» Участь в обласній акції «Молодь за здоровий спосіб життя» Організатор:Директор БДЮТ Ліненко Л.В. Час проведення:20.11.2017 (протягом дня) Місце проведення:На базі КЗ «Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості».
день - Заходи із вшанування пам’яті жертв Голодоморів Заходи із вшанування пам’яті жертв Голодоморів Організатор:Відділ освіти Час проведення:20.11.2017 (протягом дня) Місце проведення:ЗНЗ району
21.11.2017
22.11.2017
Докладніше
Посилання
Національна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія
Засідання «Беббі-клубу» для батьків «Вчимося розуміти дітей»
Засідання «Беббі-клубу» для батьків «Вчимося розуміти дітей»

Поділитися новиною:

Засідання «Беббі-клубу» для батьків «Вчимося розуміти дітей»

25.02.2016 на базі Курилівського дошкільного навчального закладу (ясла-садок) «Калинка» практичним психологом Архиповою Вірою Іванівною було проведено засідання «Беббі-клубу» для батьків на тему: «Вчимося розуміти дітей» щодо формування психологічної готовності дітей до школи.

Дане засідання було спрямоване на підвищення обізнаності батьків щодо психологічної готовності дітей до школи, отримання практичних рекомендацій по підготовці дитини до шкільного навчання, формування навичок групової взаємодії та ефективного спілкування. Були використані вправи на розвиток дрібної моторики рук, розвиток пізнавальних здібностей дітей, вправи з підготовки руки до письма, розвитку комунікативних навичок дітей, формування позитивної шкільної мотивації.

       В ході засідання батьки разом з дітьми активно брали участь у виконанні вправ та обговоренні питань щодо готовності дітей до школи. За відгуками батьків можна сказати, що така форма роботи викликає лише позитивні емоції та бажання продовжити розпочате вдома зі  своїми малюками.

 

 

Практичний психолог

Курилівського ДНЗ «Калинка»

Архипова Віра Іванівна

 

Альбом: Засідання «Беббі-клубу» для батьків «Вчимося розуміти дітей» Альбом: Засідання «Беббі-клубу» для батьків «Вчимося розуміти дітей» Альбом: Засідання «Беббі-клубу» для батьків «Вчимося розуміти дітей» Альбом: Засідання «Беббі-клубу» для батьків «Вчимося розуміти дітей»
Web-адреса: vokrda.kuprda.gov.ua/news/id/8337 | Переглядів: 94Дата публікації: 13:52 11.03.2016