Пошук
Анонс подій
23.02.2018
26.02.2018
день - Продовження реєстрації на основну сесії ЗНО Продовження реєстрації на основну сесії ЗНО Організатор:Відділ освіти Час проведення:26.02.2018 (протягом дня) Місце проведення:ЗНЗ району, пункт реєстрації м.Харків, ХРЦОЯО
день - Участь в обласній фотовиставці «Територія пригод – 2018» Участь в обласній фотовиставці «Територія пригод – 2018» Організатор:Директор БДЮТ Ліненко Л.В. Час проведення:26.02.2018 (протягом дня) Місце проведення:На базі КЗ «Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості»
27.02.2018
Докладніше
Посилання
Національна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія
Результати ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад
Результати  ІІІ етапу Всеукраїнських  учнівських олімпіад

Поділитися новиною:

Результати ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад

Результати ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів, ІІ (обласного) етапу конкурсу - захисту науково-дослідницьких робіт учнів членів Малої академії наук України

У 2015/2016 навчальному році  учні району посіли призові місця:

-  у ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів - 7;

-   у ІІ (обласному) етапі конкурсу - захисту науково-дослідницьких робіт учнів членів                                             Малої академії наук України - 5.

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ !

Черненка Владислава, учня 10 класу  Подолянської ЗОШ І-ІІІ ступенів, який посів:

- І місце у ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської  учнівської  олімпіади з економіки (підготувала Юр’їва Ольга Семенівна);

- ІІІ місце у ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської  учнівської  олімпіади з географії (вчитель Бондар Олена Віталіївна).

Щирого Богдана, учня 8 класу Глушківської ЗОШ І-ІІІ ступенів, який посів:

- ІІ місце у ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської  учнівської  олімпіади з біології (вчитель Кириленко Оксана Михайлівна.);

- ІІІ місце у ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської  учнівської  олімпіади з хімії (вчитель Маслій Аліна Олександрівна).

Самойлову Маргариту, ученицю 11 класу  Піщанської ЗОШ І-ІІІ ступенів, яка посіла: 

- ІІІ місце у ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської  учнівської  олімпіади з екології (вчитель  Здор Сергій Вікторович).

- ІІІ місце у ІІ (обласному) етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України (науковий керівник  Здор Сергій Вікторович);

Мартовицького Валерія, учня 11 класу Піщанської ЗОШ І-ІІІ ступенів, який посів:

- ІІІ місце у ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської  учнівської  олімпіади з економіки ( вчитель Пелих Василь Федорович);

- ІІІ місце у ІІ (обласному) етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України (науковий керівник  Тарасенко Вадим Степанович).

Надточий Дар’ю, ученицю 11 класу Сеньківської ЗОШ І-ІІІ ступенів, яка посіла ІІІ місце у ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської  учнівської  олімпіади з англійської мови ( вчитель Томко Катерина Олександрівна).

Святцеву Ганну, ученицю 11 класу Нечволодівського НВК, яка посіла                   ІІ місце у ІІ (обласному) етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України (науковий керівник  Дяченко Микола Олексійович).

Редю Надію, ученицю 11 класу  Піщанської ЗОШ І-ІІІ ступенів, яка посіла ІІІ місце у ІІ (обласному) етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України (науковий керівник Здор Сергій Вікторович.

Тарасенко Марію, ученицю Петропавлівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, яка посіла ІІІ місце у ІІ (обласному) етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України (науковий керівник  Тарасенко Вадим Степанович).

Web-адреса: vokrda.kuprda.gov.ua/news/id/8286 | Переглядів: 125Дата публікації: 16:24 25.02.2016
Версія для слабо- зорих