Пошук
Анонс подій
21.11.2017
22.11.2017
23.11.2017
09:00 - Засідання районного профспілкового комітету працівників освіти району Засідання районного профспілкового комітету працівників освіти району Організатор:Відділ освіти Час проведення:23.11.2017 09:00 Місце проведення:Відділ освіти
10:00 - Участь в обласному (зональному) етапі змагань з волейболу Участь в обласному (зональному) етапі змагань з волейболу Організатор:Директор БДЮТ Ліненко Л.В. Час проведення:23.11.2017 10:00 Місце проведення:На базі фізкультурно-оздоровчого комплексу «Металург» в смт. Ківшарівка
11:00 - Нарада керівників ДНЗ та НВК Нарада керівників ДНЗ та НВК Організатор:Відділ освіти Час проведення:23.11.2017 11:00 Місце проведення:Відділ освіти
Докладніше
Посилання
Національна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія
Результати ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад
Результати  ІІІ етапу Всеукраїнських  учнівських олімпіад

Поділитися новиною:

Результати ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад

Результати ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів, ІІ (обласного) етапу конкурсу - захисту науково-дослідницьких робіт учнів членів Малої академії наук України

У 2015/2016 навчальному році  учні району посіли призові місця:

-  у ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів - 7;

-   у ІІ (обласному) етапі конкурсу - захисту науково-дослідницьких робіт учнів членів                                             Малої академії наук України - 5.

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ !

Черненка Владислава, учня 10 класу  Подолянської ЗОШ І-ІІІ ступенів, який посів:

- І місце у ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської  учнівської  олімпіади з економіки (підготувала Юр’їва Ольга Семенівна);

- ІІІ місце у ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської  учнівської  олімпіади з географії (вчитель Бондар Олена Віталіївна).

Щирого Богдана, учня 8 класу Глушківської ЗОШ І-ІІІ ступенів, який посів:

- ІІ місце у ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської  учнівської  олімпіади з біології (вчитель Кириленко Оксана Михайлівна.);

- ІІІ місце у ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської  учнівської  олімпіади з хімії (вчитель Маслій Аліна Олександрівна).

Самойлову Маргариту, ученицю 11 класу  Піщанської ЗОШ І-ІІІ ступенів, яка посіла: 

- ІІІ місце у ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської  учнівської  олімпіади з екології (вчитель  Здор Сергій Вікторович).

- ІІІ місце у ІІ (обласному) етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України (науковий керівник  Здор Сергій Вікторович);

Мартовицького Валерія, учня 11 класу Піщанської ЗОШ І-ІІІ ступенів, який посів:

- ІІІ місце у ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської  учнівської  олімпіади з економіки ( вчитель Пелих Василь Федорович);

- ІІІ місце у ІІ (обласному) етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України (науковий керівник  Тарасенко Вадим Степанович).

Надточий Дар’ю, ученицю 11 класу Сеньківської ЗОШ І-ІІІ ступенів, яка посіла ІІІ місце у ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської  учнівської  олімпіади з англійської мови ( вчитель Томко Катерина Олександрівна).

Святцеву Ганну, ученицю 11 класу Нечволодівського НВК, яка посіла                   ІІ місце у ІІ (обласному) етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України (науковий керівник  Дяченко Микола Олексійович).

Редю Надію, ученицю 11 класу  Піщанської ЗОШ І-ІІІ ступенів, яка посіла ІІІ місце у ІІ (обласному) етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України (науковий керівник Здор Сергій Вікторович.

Тарасенко Марію, ученицю Петропавлівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, яка посіла ІІІ місце у ІІ (обласному) етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України (науковий керівник  Тарасенко Вадим Степанович).

Web-адреса: vokrda.kuprda.gov.ua/news/id/8286 | Переглядів: 91Дата публікації: 16:24 25.02.2016