Пошук
Посилання
Національна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія
Районний шаховий турнір
Районний шаховий турнір

Поділитися новиною:

Районний шаховий турнір

03 лютого 2016 року в рамках проекту «Творча Слобожанщина» під патронатом народного депутата України Віктора Остапчука на базі районного будинку культури проведено районний шаховий турнір серед учнівських команд загальноосвітніх навчальних закладів району.

46 юних шахістів із 15 ЗНЗ вели напружену боротьбу на магічних чорно- білих клітинках.

Уміння вести стратегію і тактику боротьби, розв’язувати комбінації суперника і втілювати свої особисті задумки на дошці, домінування логіки мислення  та цілеспрямованості продемонстрували юні майстри тисячолітньої гри учні Курилівськоголіцею,Глушківської,Гусинської,Кислівської, Кіндрашівської,Кругляківської,Просянської, Подолянської, Петропавлівської, Піщанської,  Сеньківської, Ягіднянської ЗОШ І – ІІІ ст.,Моначинівського НВК та Курилівської, Новоосинівської ЗОШ І-ІІ ст..

Кращими гравцями турніру у віковій категорії від 7 до 12 років стали Владислав Нікішин з Курилівського ліцею та Євгенія Хмельова з Курилівської ЗОШ І-ІІ ст., а від 13 до 17 років - Діана Макрушина з Курилівського ліцею та Микола Паштепа  з Глушківської ЗОШ І – ІІІ ст..

Два переможці в кожній з вікових категорій будуть брати участь в регіональному шаховому турнірі на Кубок Анни Ушеніної серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів територіальних одиниць Харківської області в рамках проекту «Творча Слобожанщина»  під патронатом народного депутата України Віктора Остапчука 13 лютого 2016 року ПК ім.В. Кошелєва.

Web-адреса: vokrda.kuprda.gov.ua/news/id/8216 | Переглядів: 111Дата публікації: 10:20 05.02.2016
Версія для слабо- зорих