Пошук
Анонс подій
23.05.2018
24.05.2018
25.05.2018
Докладніше
Посилання
Національна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія
Відбулася обласна виставка юних природоохоронців «Зимовий вернісаж»
Відбулася обласна виставка юних природоохоронців «Зимовий вернісаж»

Поділитися новиною:

Відбулася обласна виставка юних природоохоронців «Зимовий вернісаж»

Відповідно до плану роботи Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації на 2015 рік, плану роботи Комунального закладу «Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості» на 2015 рік, у період з 21.12.2015 по 08.01.2016 проведено обласну виставку юних природоохоронців «Зимовий вернісаж».

Виставка проводилася з метою формування екологічної, естетичної, трудової культури учнівської молоді, пропаганди збереження хвойних дерев та навколишнього природного середовища, розвитку флористичного мистецтва на Харківщині.

У виставці взяли участь 1250 учнів загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів із 42 районів Харківської області та
м. Харкова, які представили 218 індивідуальних і колективних експонатів.

Роботи, представлені на виставку за напрямом «Флористична композиція», були виконані в довільній формі за тематикою «Замість ялинки – новорічний букет».

Журі відзначило творчий підхід, оригінальність та змістовність флористичних експозицій юних природоохоронців навчальних закладів Харківщини.

Нагороджена дипломом Комунального закладу «Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості учасниця обласної виставки юних природоохоронців «Зимовий вернісаж» у спеціальній номінації «Оригінальність оформлення новорічної флористичної композиції»: Семенова Аліна, учениця 6 класу Курилівського ліцею, вихованка гуртка «Веселка» Куп’янського будинку дитячої та юнацької творчості Куп’янської районної ради Харківської області (керівник Холодна В.М.).

Вітаємо учасницю обласної вистаки!

Альбом: Відбулася обласна виставка юних природоохоронців «Зимовий вернісаж»
Альбом: Відбулася обласна виставка юних природоохоронців «Зимовий вернісаж»
Web-адреса: vokrda.kuprda.gov.ua/news/id/8212 | Переглядів: 153Дата публікації: 09:16 05.02.2016
Версія для слабо- зорих