Пошук
Посилання
Національна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія
«Формування еколого-валеологічної компетентності дітей засобами дослідницької та трудової діяльності»
«Формування еколого-валеологічної компетентності дітей засобами дослідницької та трудової діяльності»

Поділитися новиною:

«Формування еколого-валеологічної компетентності дітей засобами дослідницької та трудової діяльності»

Такою була тема засідання методичного обʼєднання вихователів дошкільних груп ДНЗ та НВК Купʼянського району, яку підготували та провели на базі районного інформаційно-методичного центру вихователь-методист Петропавлівського ДНЗ (ясла-садок) «Веселка» Каменюка Галина Олексіївна спільно з вихователем групи дітей старшого дошкільного віку Загоруйко Тетяною Миколаївною.

В теоретичному блоці присутні ознайомилися з етапами формування валеологічної складової екологічної компетентності дошкільників. Під час практичного блоку Загоруйко Т.М. дала майстер-клас колегам щодо організації екологічного виховання дітей дошкільного віку та поділилася досвідом роботи по організації гурткової роботи з дітьми старшого дошкільного віку.

 Вихователі ДНЗ працювали в мікрогрупах, де визначали ефективні форми і методи організації  екологічного виховання.

Каменюка Г.О. провела для учасників методичного обʼєднання екологічну  гру «Павутинка», яка відобразила знання педагогів щодо взаємозв’язку всіх складових живої та неживої природи, та «мозковий штурм» на тему: «Що трапиться, якщо…»

В аналітичному блоці методом «Відкритого мікрофону» учасники поділилися враженнями від заходу, висловили побажання учасникам методичного обʼєднання, поділилися планами на майбутнє. 

Альбом: «Формування еколого-валеологічної компетентності дітей засобами дослідницької та трудової діяльності» Альбом: «Формування еколого-валеологічної компетентності дітей засобами дослідницької та трудової діяльності» Альбом: «Формування еколого-валеологічної компетентності дітей засобами дослідницької та трудової діяльності» Альбом: «Формування еколого-валеологічної компетентності дітей засобами дослідницької та трудової діяльності» Альбом: «Формування еколого-валеологічної компетентності дітей засобами дослідницької та трудової діяльності»
Web-адреса: vokrda.kuprda.gov.ua/news/id/8167 | Переглядів: 190Дата публікації: 10:54 26.01.2016
Версія для слабо- зорих