Пошук
Анонс подій
23.05.2018
24.05.2018
25.05.2018
Докладніше
Посилання
Національна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія
Новорічні свята у Глушківському дошкільному навчальному закладі "Берізка"
Новорічні свята у Глушківському дошкільному навчальному закладі \"Берізка\"

Поділитися новиною:

Новорічні свята у Глушківському дошкільному навчальному закладі "Берізка"

22 грудня 2015 року було проведено новорічне свято для дітей молодшої різновікової групи «Сонечко» "У пошуках Діда Мороза". Діти із радістю зустріли Снігуроньку та її друга Сніговика та разом з ведучою, Снігуронькою та Сніговиком вирушили на пошуки Діда Мороза та його мішка з подарунками до зимового лісу.

Подорож була дуже цікавою: діти зустріли  маленьку білочку та  лісових звіряток - зайчиків і  ведмедиків, які виконали свій веселий таночок і подарували дітям чарівний клубочок.  Красуня - Снігуронька закружляла разом з дівчатками у красивому таночку "Хурделиць", а хлопчики виконали веселий таночок "Сніговиків". Наприкінці новорічного свята чарівний клубочок привів малят до коробки, з якої вистрибнула мавпочка і запросила дітей пограти у веселу гру з бубном. Діти бадьоро заспівали пісню про Діда Мороза, він почув і завітав на свято з великим мішком подарунків. Позитивні емоції переповнювали як учасників – дітей, так і глядачів – батьків.

 

    24 грудня 2015 року проведено новорічне свято "Подорож по казках". Розпочали новорічне свято - хлопці-гусари, які привітали усіх гостей зі святом й разом з іншими дітьми виконали новорічну пісню.  На свято завітала чарівна Снігуронька, яка за допомогою чарівного дзвіночка допомагала дітям шукати діда Мороза в Країні Казок . Казкові герої, а саме: Баба Яга, яка відкрила "Туристичне агентство"; старенький дідусь із "золотими рибками"; принцеса Несміяна з веселими гномиками; Карабас Барабас з ляльками -  ніхто  не знав куди зник Дідусь Мороз. Діти співали веселі новорічні пісні, виконували таночки, розповідали віршики й Дідусь Мороз, почувши їх, завітав на свято. Наприкінці свята діти закружляли разом з Дідом Морозом у веселому хороводі-грі та подарували свій новорічний таночок з султанчиками. Усі діти отримали гарні подаруночки й у веселому настрої повернулися до своєї старшої групи.

 

16 грудня 2015 року було проведено святкову розвагу до дня Святого Миколая «Ой, хто Миколая любить?».  До дітей завітав казкар на ім'я Вечір, який розповів дітям легенду про святого Миколая, потім  Янголи принесли звістку про наближення Святого Миколая до дитячого садочка та  до зали забіг домовик на ім'я Антипка й розважив дітей веселою грою "Тунель бажань". Весела музика і церковний дзвін супроводжували прихід Святого Миколая.  Діти дуже чекали на зустріч з ним : вивчили пісні, приготували вірші. Святий Миколай подякував дітям за теплу зустріч, привітав усіх зі святом та подарував "миколайчики".

Альбом: Новорічні свята у Глушківському дошкільному навчальному закладі "Берізка" Альбом: Новорічні свята у Глушківському дошкільному навчальному закладі "Берізка" Альбом: Новорічні свята у Глушківському дошкільному навчальному закладі "Берізка" Альбом: Новорічні свята у Глушківському дошкільному навчальному закладі "Берізка" Альбом: Новорічні свята у Глушківському дошкільному навчальному закладі "Берізка" Альбом: Новорічні свята у Глушківському дошкільному навчальному закладі "Берізка" Альбом: Новорічні свята у Глушківському дошкільному навчальному закладі "Берізка" Альбом: Новорічні свята у Глушківському дошкільному навчальному закладі "Берізка" Альбом: Новорічні свята у Глушківському дошкільному навчальному закладі "Берізка" Альбом: Новорічні свята у Глушківському дошкільному навчальному закладі "Берізка" Альбом: Новорічні свята у Глушківському дошкільному навчальному закладі "Берізка" Альбом: Новорічні свята у Глушківському дошкільному навчальному закладі "Берізка" Альбом: Новорічні свята у Глушківському дошкільному навчальному закладі "Берізка" Альбом: Новорічні свята у Глушківському дошкільному навчальному закладі "Берізка" Альбом: Новорічні свята у Глушківському дошкільному навчальному закладі "Берізка" Альбом: Новорічні свята у Глушківському дошкільному навчальному закладі "Берізка"
Web-адреса: vokrda.kuprda.gov.ua/news/id/8131 | Переглядів: 180Дата публікації: 08:57 16.01.2016
Версія для слабо- зорих