Пошук
Анонс подій
23.05.2018
24.05.2018
25.05.2018
Докладніше
Посилання
Національна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія
Архієрейська ялинка
Архієрейська ялинка

Поділитися новиною:

Архієрейська ялинка

8 січня 2016 року на центральній площі міста Ізюм відбулося свято різдвяної Архієрейської ялинки. Завдяки народному депутату України, президенту громадської спілки «Соціальний Рух Поваги» Віктору Миколайовичу Остапчуку талановиті вихованці Куп’янського будинку дитячої та юнацької творчості побували на цьому урочистому заході.

Біля центральної ялинки звучали різдвяні пісні, місцеві творчі колективи радували танцювальними номерами. Діти та дорослі залюбки фотографувалися з улюбленими героями мультфільмів. Також на площі стояв величезний столітровий самовар, з якого всім бажаючим наливали ароматний чай. До чаю роздавали смачні пиріжки.

Після вітального слова архієпископа Ізюмського та Куп’янського Єлисея та інших почесних гостей свята на головній сцені урочисто нагородили переможців конкурсу «Зимова казка». Діти, які створили чудові новорічні прикраси та гірлянди, отримали грамоти, подарунки та солодощі.

Після офіційної частини був показаний різдвяний вертеп. У ньому взяли участь працівники культури міста Ізюм і чоловічий архієрейський хор під управлінням Олега Кадюка. Цей вертеп був не тільки яскравим та цікавим, а ще й пізнавальним.

Альбом: Архієрейська ялинка Альбом: Архієрейська ялинка Альбом: Архієрейська ялинка Альбом: Архієрейська ялинка
Web-адреса: vokrda.kuprda.gov.ua/news/id/8130 | Переглядів: 140Дата публікації: 08:54 16.01.2016
Версія для слабо- зорих