Пошук
Анонс подій
22.02.2018
23.02.2018
26.02.2018
день - Продовження реєстрації на основну сесії ЗНО Продовження реєстрації на основну сесії ЗНО Організатор:Відділ освіти Час проведення:26.02.2018 (протягом дня) Місце проведення:ЗНЗ району, пункт реєстрації м.Харків, ХРЦОЯО
день - Участь в обласній фотовиставці «Територія пригод – 2018» Участь в обласній фотовиставці «Територія пригод – 2018» Організатор:Директор БДЮТ Ліненко Л.В. Час проведення:26.02.2018 (протягом дня) Місце проведення:На базі КЗ «Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості»
Докладніше
Посилання
Національна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія
Новорічне свято у Кислівському ДНЗ «Сонечко»
Новорічне свято у Кислівському ДНЗ «Сонечко»

Поділитися новиною:

Новорічне свято у Кислівському ДНЗ «Сонечко»

23 грудня 2015 року в Кислівському ДНЗ (ясла-садок) «Сонечко» відбулося новорічне свято. До дітей завітали герої з мультфільму про Фіксиків, а також Дід Мороз зі Снігуронькою

Діти грали в ігри, водили хороводи, танцювали, розповідали Діду Морозу та Снігурці вірші. За це отримали від Діда Мороза новорічні подарунки.

Вихованці отримали велике задоволення від свята.

Альбом: Новорічне свято у Кислівському ДНЗ «Сонечко» Альбом: Новорічне свято у Кислівському ДНЗ «Сонечко» Альбом: Новорічне свято у Кислівському ДНЗ «Сонечко» Альбом: Новорічне свято у Кислівському ДНЗ «Сонечко» Альбом: Новорічне свято у Кислівському ДНЗ «Сонечко» Альбом: Новорічне свято у Кислівському ДНЗ «Сонечко» Альбом: Новорічне свято у Кислівському ДНЗ «Сонечко» Альбом: Новорічне свято у Кислівському ДНЗ «Сонечко» Альбом: Новорічне свято у Кислівському ДНЗ «Сонечко» Альбом: Новорічне свято у Кислівському ДНЗ «Сонечко» Альбом: Новорічне свято у Кислівському ДНЗ «Сонечко»
Web-адреса: vokrda.kuprda.gov.ua/news/id/8108 | Переглядів: 86Дата публікації: 10:58 12.01.2016
Версія для слабо- зорих