Пошук
Анонс подій
23.02.2018
26.02.2018
день - Продовження реєстрації на основну сесії ЗНО Продовження реєстрації на основну сесії ЗНО Організатор:Відділ освіти Час проведення:26.02.2018 (протягом дня) Місце проведення:ЗНЗ району, пункт реєстрації м.Харків, ХРЦОЯО
день - Участь в обласній фотовиставці «Територія пригод – 2018» Участь в обласній фотовиставці «Територія пригод – 2018» Організатор:Директор БДЮТ Ліненко Л.В. Час проведення:26.02.2018 (протягом дня) Місце проведення:На базі КЗ «Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості»
27.02.2018
Докладніше
Посилання
Національна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія
Святий Миколай привітав вихованців «Калинки»
Святий Миколай привітав вихованців «Калинки»

Поділитися новиною:

Святий Миколай привітав вихованців «Калинки»

Святий приходить Миколай, Йому молитву посилають, Чекають діти всі малі, бо день Святого Миколая чудове свято на землі!

18 грудня 2015 року у Курилівському дошкільному навчальному закладі (ясла-садок) «Калинка» Курилівської сільської ради пройшло свято Миколая, яке з нетерпінням чекали малюки. Миколай- угодник  - один з найулюбленіших  народних Святих. У Святому Миколаї бачили  свого охоронця та заступника, ще за життя його  називали батьком сиріт, бідних та знедолених. В зимову ніч з 18 на 19 грудня Святий Миколай  заходив до кожної хати, розкладав подарунки, чи то під подушечку, чи у черевичок.

Не обминув Святий Миколай і вихованців «Калинки» привітав, послухав пісні, вірші, навіть потанцював з дітками, а на згадку залишив під подушечками солодкі подаруночки.

Педагогічний колектив вітає всіх зі Святом та висловлює подяку батькам за допомогу у проведенні свята. 

Альбом: Святий Миколай привітав вихованців «Калинки» Альбом: Святий Миколай привітав вихованців «Калинки» Альбом: Святий Миколай привітав вихованців «Калинки» Альбом: Святий Миколай привітав вихованців «Калинки» Альбом: Святий Миколай привітав вихованців «Калинки»
Web-адреса: vokrda.kuprda.gov.ua/news/id/8073 | Переглядів: 117Дата публікації: 15:24 25.12.2015
Версія для слабо- зорих