Пошук
Анонс подій
23.10.2017
день - І етап Всеукраїнських учнівських олімпіадах з навчальних предметів І етап Всеукраїнських учнівських олімпіадах з навчальних предметів Організатор:Відділ освіти Час проведення:23.10.2017 (протягом дня) Місце проведення:ЗНЗ району
день - Проведення заходів до Дня визволення України від німецько-фашистських загарбників Проведення заходів до Дня визволення України від німецько-фашистських загарбників Організатор:Відділ освіти Час проведення:23.10.2017 (протягом дня) Місце проведення:ЗНЗ району
24.10.2017
25.10.2017
Докладніше
Посилання
Національна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія
ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ !
ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ !

Поділитися новиною:

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ !

Результати ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів, ІІ (обласного) етапу конкурсу - захисту науково-дослідницьких робіт учнів членів Малої академії наук України. У 2014/2015 навчальному році учні району посіли призові місця: - у ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів - 6; - у ІІ (обласному) етапі конкурсу - захисту науково-дослідницьких робіт учнів членів Малої академії наук України - 5.

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ !

Черненка Владислава, учня 9 класу  Подолянської ЗОШ І-ІІІ ступенів, який посів:

- ІІІ місце у ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської  учнівської  олімпіади з географії (вчитель Бондар Олена Віталіївна);

- ІІІ місце у ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської  учнівської  олімпіади з російської мови та літератури (вчитель Тищенко Ірина Олександрівна).

Редю Надію, ученицю 10 класу  Піщанської ЗОШ І-ІІІ ступенів, яка посіла:

- ІІ місце у ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської  учнівської  олімпіади з екології (вчитель Пісоцька Валерія Валеріївна); 

- ІІІ місце у ІІ (обласному) етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України (науковий керівник  Пісоцька Валерія Валеріївна).

Самойлову Маргариту, ученицю 10 класу  Піщанської ЗОШ І-ІІІ ступенів, яка посіла   ІІІ місце у ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської  учнівської  олімпіади з екології (вчитель  Здор Сергій Вікторович).

Святцеву Ганну, ученицю 10 класу Нечволодівського НВК, яка посіла:

- ІІ місце у  ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії (вчитель Дяченко Микола Олексійович);

- ІІІ місце у  ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури (вчитель Дяченко Ольга Іванівна);

- ІІ місце у ІІ (обласному) етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України (науковий керівник  Дяченко Микола Олексійович).

Калуцьку Кароліну, ученицю 11 класу Курилівського ліцею, яка посіла               І місце у ІІ (обласному) етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України (науковий керівник Синельник Вікторія Вікторівна).

Алексеєнко Вікторію, ученицю 10 класу Нечволодівського НВК, яка посіла ІІІ місце у ІІ (обласному) етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України (науковий керівник  Дяченко Микола Олексійович).

Мартовицького Валерія, учня 10 класу Піщанської ЗОШ І-ІІІ ступенів, який посів ІІІ місце у ІІ (обласному) етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України (науковий керівник  Тарасенко Вадим Степанович).

Web-адреса: vokrda.kuprda.gov.ua/news/id/7014 | Переглядів: 201Дата публікації: 08:32 06.03.2015