Пошук
Посилання
Національна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія
Команда Куп\

Поділитися новиною:

Команда Куп'янського району дворазовий переможець змагань з пляжного волейболу!

08 червня 2018 року на пляжі смт. Пісочин збірна команда Куп'янського району брала участь у фінальних змаганнях з пляжного волейболу серед чоловіків за програмою обласної Спартакіади з видів спорту серед районів, міст обласного значення та об’єднаних територіальних громад.

Поїздка нашої команди відбулася завдяки активної підтримки голови Куп'янської районної державної адміністрації Ситника Миколи Миколайовича, який постійно приділяє увагу розвитку районного спорту.

Збірну Куп'янського району на обласних змаганнях представляють мешканці "Військового містечка" брати Теплякови Роман та Юрій, які приїхали на турнір в ранзі переможців минулорічної Спартакіади.

На шляху до фіналу Роман і Юрій обіграли команди з Чугуївського району та міста Люботи з рахунком 21:9 та 21:14 відповідно. В півфіналі наша команда взяла гору над волейболістами з Близнюківського району з рахунком 21:16. І ось в фіналі знову їх чекала пара з Дворічної. Це був драматичний фінал. Були і майстерні подачі, піднімалися майже безнадійні м'ячі, емоції переповнювали гравців. В фіналі з трьох партій, наші хлопці, завдячуючи морально-вольовим якостям, самовідданості і величезному бажанню, вирвали перемогу у команди з Дворічанського району з рахунком 2:1.

Нарешті довгоочікувана перемога. Кубок і перше місце.

Ми від щирого серця вітаємо братів Теплякових з перемогою і бажаємо ще довго прославляти наш район на обласних змаганнях.

Альбом: Команда Куп'янського району дворазовий переможець змагань з пляжного волейболу! Альбом: Команда Куп'янського району дворазовий переможець змагань з пляжного волейболу! Альбом: Команда Куп'янського району дворазовий переможець змагань з пляжного волейболу! Альбом: Команда Куп'янського району дворазовий переможець змагань з пляжного волейболу! Альбом: Команда Куп'янського району дворазовий переможець змагань з пляжного волейболу! Альбом: Команда Куп'янського району дворазовий переможець змагань з пляжного волейболу! Альбом: Команда Куп'янського району дворазовий переможець змагань з пляжного волейболу! Альбом: Команда Куп'янського району дворазовий переможець змагань з пляжного волейболу! Альбом: Команда Куп'янського району дворазовий переможець змагань з пляжного волейболу! Альбом: Команда Куп'янського району дворазовий переможець змагань з пляжного волейболу! Альбом: Команда Куп'янського району дворазовий переможець змагань з пляжного волейболу! Альбом: Команда Куп'янського району дворазовий переможець змагань з пляжного волейболу! Альбом: Команда Куп'янського району дворазовий переможець змагань з пляжного волейболу! Альбом: Команда Куп'янського району дворазовий переможець змагань з пляжного волейболу! Альбом: Команда Куп'янського району дворазовий переможець змагань з пляжного волейболу! Альбом: Команда Куп'янського району дворазовий переможець змагань з пляжного волейболу! Альбом: Команда Куп'янського району дворазовий переможець змагань з пляжного волейболу! Альбом: Команда Куп'янського району дворазовий переможець змагань з пляжного волейболу! Альбом: Команда Куп'янського району дворазовий переможець змагань з пляжного волейболу! Альбом: Команда Куп'янського району дворазовий переможець змагань з пляжного волейболу!
Web-адреса: kuprda.gov.ua/news/id/12634 | Переглядів: 40Дата публікації: 10:26 11.06.2018
Версія для слабо- зорих