Пошук
Посилання
Національна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія
Приємного відпочинку та оздоровлення, любі діти!
Приємного відпочинку та оздоровлення, любі діти!

Поділитися новиною:

Приємного відпочинку та оздоровлення, любі діти!

Останній дзвоник для більшості школярів означає довгоочікувані і довготривалі канікули. А батькам потрібно знати, чим займуться діти доки дорослі працюватимуть в очікуванні відпусток.

   Літня мовна група  – сьогодні це не просто модно,  а необхідно. Під час такого відпочинку дитина не повинна "зубрити" іноземну мову. Вона її вивчить, спілкуючись і бавлячись з однолітками.

   З  29  травня по 11  червня 2018 року на базі  10 закладів загальної середньої освіти району (Глушківська ЗОШ І-ІІІ ст., Гусинська ЗОШ І-ІІІ ст., Кіндрашівська ЗОШ І-ІІІ ст., Кругляківська ЗОШ І-ІІІ ст.,  Курилівський ліцей, Петропавлівська ЗОШ І-ІІІ ст., Подолянська ЗОШ І-ІІІ ст., Курилівська ЗОШ І-ІІ ст.,  Новоосинівська ЗОШ І-ІІ ст., Сеньківська ЗОШ І-ІІ ст.) діятимуть літні мовні групи.  164 учні матимуть  можливість спілкуватися англійською мовою та застосовувати її у різних формах ігрової діяльності (інтерактивних іграх, спортивних змаганнях, проектній роботі тощо), зможуть розширити свій світогляд, покращити знання з англійської мови,  бо  живе спілкування англійською мовою - найкраща можливість подолати мовний бар'єр.

Робота літніх груп  включає в себе також оздоровлення -  поєднання свіжого повітря та ранкової зарядки, сонячні ванни.

               Приємного відпочинку та оздоровлення, любі  діти!

 

 

Методист ІМЦ Коротун Н.В.

Альбом: Приємного відпочинку та оздоровлення, любі діти! Альбом: Приємного відпочинку та оздоровлення, любі діти! Альбом: Приємного відпочинку та оздоровлення, любі діти! Альбом: Приємного відпочинку та оздоровлення, любі діти! Альбом: Приємного відпочинку та оздоровлення, любі діти! Альбом: Приємного відпочинку та оздоровлення, любі діти! Альбом: Приємного відпочинку та оздоровлення, любі діти! Альбом: Приємного відпочинку та оздоровлення, любі діти! Альбом: Приємного відпочинку та оздоровлення, любі діти! Альбом: Приємного відпочинку та оздоровлення, любі діти! Альбом: Приємного відпочинку та оздоровлення, любі діти! Альбом: Приємного відпочинку та оздоровлення, любі діти! Альбом: Приємного відпочинку та оздоровлення, любі діти! Альбом: Приємного відпочинку та оздоровлення, любі діти! Альбом: Приємного відпочинку та оздоровлення, любі діти! Альбом: Приємного відпочинку та оздоровлення, любі діти! Альбом: Приємного відпочинку та оздоровлення, любі діти! Альбом: Приємного відпочинку та оздоровлення, любі діти! Альбом: Приємного відпочинку та оздоровлення, любі діти! Альбом: Приємного відпочинку та оздоровлення, любі діти! Альбом: Приємного відпочинку та оздоровлення, любі діти! Альбом: Приємного відпочинку та оздоровлення, любі діти! Альбом: Приємного відпочинку та оздоровлення, любі діти! Альбом: Приємного відпочинку та оздоровлення, любі діти! Альбом: Приємного відпочинку та оздоровлення, любі діти! Альбом: Приємного відпочинку та оздоровлення, любі діти! Альбом: Приємного відпочинку та оздоровлення, любі діти! Альбом: Приємного відпочинку та оздоровлення, любі діти!
Web-адреса: vokrda.kuprda.gov.ua/news/id/12532 | Переглядів: 89Дата публікації: 15:41 29.05.2018
Версія для слабо- зорих