Пошук
Посилання
Національна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія
Свята випуску дітей до школи у закладах дошкільної освіти розпочато…
Свята випуску дітей до школи у закладах дошкільної освіти розпочато…

Поділитися новиною:

Свята випуску дітей до школи у закладах дошкільної освіти розпочато…

Дошкільне дитинство, як птаха летить, його нікому зупинить не під силу. Кожен рік заклади дошкільної освіти району випускають у подальше велике життя своїх малят, бо всі вони майбутні школярі! 95 випускників закладів дошкільної освіти стануть першокласниками закладів загальноосвітньої середньої освіти району.

   24 травня 2018 року у Курилівському, Кислівському, Грушівському закладах  дошкільної освіти відбулися свята випуску дітей до школи

   «Подорож до країни дитинства», «Під дошкільним вітрилом - 2018», «Випускник - 2018». Ще недавно потішними малюками, ці хлопчики та дівчатка прийшли в садочок, тримаючи за руку маму  і тата, а тепер в їх житті наступив перший  випускний бал.

   Це справжнє свято не тільки для самих випускників, а й для педагогів, батьків та присутніх гостей. Маленькі, але  солідні джентльмени в костюмах   і елегантні юні леді  в бальних сукнях намагалися показати всім присутнім, якими вони стали розумними і дорослими, готовими йти до школи. Пісні, танці, веселі жарти, фешн-показ - все це, як завжди, було в програмі.

   Хлопці та дівчата виразно читали вірші, дзвінко співали пісні, граціозно танцювали.

   На святі були присутні батьки, представники відділу освіти, голови сільських рад, які привітали  малят, порадували їх подарунками.

   Відділ освіти Куп’янської районної державної адміністрації висловлює щиру подяку колективам дитячих садочків, батькам вихованців за активну участь у підготовці та проведенні свят,  бажаємо родинного тепла, достатку, міцного  здоров’я та виповнення всіх бажань! 

Альбом: Свята випуску дітей до школи у закладах дошкільної освіти розпочато… Альбом: Свята випуску дітей до школи у закладах дошкільної освіти розпочато…
Web-адреса: vokrda.kuprda.gov.ua/news/id/12514 | Переглядів: 59Дата публікації: 08:24 25.05.2018
Версія для слабо- зорих