Пошук
Посилання
Національна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія
Засідання районного методичного об’єднання вчителів української мови та літератури району
Засідання районного методичного об’єднання вчителів української мови та літератури району

Поділитися новиною:

Засідання районного методичного об’єднання вчителів української мови та літератури району

20 квітня 2018 року у читальній залі інформаційно-методичного центру відділу освіти Куп’янської районної державної адміністрації відбуло ся засідання районного методичного об’єднання вчителів української мови та літератури за темою: «ЗНО з української мови та літератури-2018: на що звернути увагу».

Керівник методичного об’єднання  Підгайко Олег Іванович визначив актуальність теми і мети заходу. Теоретичний блок заходу  розпочала методист ІМЦ відділу освіти Коротун Ніна Володимирівна, яка наголосила, що підготовка  до ЗНО   починається з вивчення нормативних документів, ознайомлення з технічними характеристиками тексту з української мови та літератури. Наступним кроком є діагностика рівня знань учнів та складання індивідуальних планів підготовки  школярів, починаючи з 5 класу та запропонувала присутнім презентації: «Система підготовки до ЗНО з української мови», «Проблемні питання у підготовці випускників до ЗНО з української літератури за окремими темами», які підготували методисти центру методичної та аналітичної роботи КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти Румянцева-Лахтіна О.О., Клімова С.В.

Оксана Володимирівна Ророка, учитель української мови та літератури Грушівської  ЗОШ І-ІІІ ступенів поділилася власним досвідом складання та використання завдань ЗНО та надала рекомендації щодо організації ефективної підготовки школярів до тестування.

Тетяна Володимирівна Гаманко, учитель української мови та літератури Лісностінківської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Олена Іванівна Реуцька, учитель української мови та літератури  Петропавлівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Оксана Миколаївна Коробова, учитель української мови та літератури  Моначинівського НВК  поділились із колегами враженнями та інформацією про участь у І міському педагогічному науково-практичному форумі за темою: «Візія та місія школи у системі освітніх координат як складова розвитку Нової української школи» . Тетяна Володимирівна розповіла про зустріч із Сидоренко Олександром  Леонідовичем,  директором Харківського регіонального центру оцінювання якості   освіти, який наголосив  на актуальних питаннях  щодо проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2018 році.

Коробова О.М.,  поділилася з присутніми   питаннями, які нещодавно були опрацьовані нею на курсах підвищення професійної майстерності: «Особливість тестів із української літератури у 2018 році.»

 У практичному блоці вчителі української мови та літератури працювали в групах,  перевіряли тренувальні  тестові завдання (складені за зразками завдань ЗНО ) учнів 11 класів району  з української  мови  (1 та 3 частини). Учителі мали можливість проаналізувати прогалини в знаннях дітей, визначити типові помилки, над якими ще є час попрацювати.

В інформаційно-методичному блоці Коротун Н.В. інформувала присутніх про нормативні документи щодо закінчення 2017/2018 навчального року та особливості проведення ДПА в 9 класі із української мови, української літератури.

З  огляду на вимоги суспільства щодо підготовки компетентних та конкурентноспроможних  випускників  учителі навчальних закладів району отримали корисний практичний досвід на засіданні районного методичного об’єднання.

 

Альбом: Засідання районного методичного об’єднання вчителів української мови та літератури району Альбом: Засідання районного методичного об’єднання вчителів української мови та літератури району Альбом: Засідання районного методичного об’єднання вчителів української мови та літератури району Альбом: Засідання районного методичного об’єднання вчителів української мови та літератури району Альбом: Засідання районного методичного об’єднання вчителів української мови та літератури району Альбом: Засідання районного методичного об’єднання вчителів української мови та літератури району Альбом: Засідання районного методичного об’єднання вчителів української мови та літератури району Альбом: Засідання районного методичного об’єднання вчителів української мови та літератури району Альбом: Засідання районного методичного об’єднання вчителів української мови та літератури району Альбом: Засідання районного методичного об’єднання вчителів української мови та літератури району Альбом: Засідання районного методичного об’єднання вчителів української мови та літератури району Альбом: Засідання районного методичного об’єднання вчителів української мови та літератури району Альбом: Засідання районного методичного об’єднання вчителів української мови та літератури району
Web-адреса: vokrda.kuprda.gov.ua/news/id/12303 | Переглядів: 77Дата публікації: 14:37 24.04.2018
Версія для слабо- зорих