Пошук
Анонс подій
25.05.2018
29.05.2018
день - Свято випуску до школи. Свято випуску до школи. Організатор:Відділ освіти Час проведення:29.05.2018 (протягом дня) Місце проведення:Новоосинівський, Глушківський, Петропавлівський ДНЗ
день - Прийом матеріалів на участь у конкурсі з визначення опорних закладів освіти Куп'янського району. Прийом матеріалів на участь у конкурсі з визначення опорних закладів освіти Куп'янського району. Організатор:Відділ освіти райдержадміністрації Час проведення:29.05.2018 (протягом дня) Місце проведення:Відділ освіти райдержадміністрації
09:00 - ДПА учнів 9-х класів з української мови. ДПА учнів 9-х класів з української мови. Організатор:Відділ освіти Час проведення:29.05.2018 09:00 Місце проведення:ЗЗСО району
09:00 - Відкриття роботи пришкільних закладів відпочинку. Відкриття роботи пришкільних закладів відпочинку. Організатор:Відділ освіти Час проведення:29.05.2018 09:00 Місце проведення:ЗЗСО району
30.05.2018
Докладніше
Посилання
Національна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія
Семінар вчителів географії та економіки закладів загальної середньої освіти району
Семінар вчителів географії та економіки закладів загальної середньої освіти району

Поділитися новиною:

Семінар вчителів географії та економіки закладів загальної середньої освіти району

19 квітня на базі відділу освіти Куп’янської районної державної адміністрації відбувся семінар вчителів географії та економіки з питань підвищення рівня професійної компетентності вчителів географії та економіки в умовах модернізації освіти.

      У роботі  семінару  взяли участь методист ІМЦ відділу освіти                  Кургузова С.Д. та вчителі географії й економіки закладів загальної середньої освіти району.   

            Методист ІМЦ відділу освіти  Кургузова С.Д. наголосила на актуальності теми й визначила мету, завдання семінару, який складався із теоретичного та практичного блоків;  проаналізувала результати участі учнів району у ІІІ етапі Всеукраїнських  учнівських олімпіад  з географії і економіки, ІІ етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України у 2017/2018 навчальному році.

          Теоретичний блок засідання розпочала керівник РМО вчителів географії та економіки Харченко Н.А. з  виступу про підготовку учнів до ЗНО та ДПА з географії у 2017-2018 н. р., а також порушила проблеми викладання географії у 9 класі за новим Держстандартом, ознайомивши присутніх із нормативним  забезпеченням ЗНО у 2018 році та особливостями проведення ДПА з географії.

           Своїм  досвідом роботи на семінарі поділилися  вчителі географії, які атестувалися  у  2017-2018 навчальному році.

            З доповіддю «Підвищення рівня професійної компетентності вчителів географії та економіки в умовах модернізації освіти» виступила Канцедал Г.В., вчитель   Глушківської ЗОШ І-ІІІ ступенів, яка презентувала свій досвід роботи з використання творчих завдань на уроках географії як засіб формування ключових та предметних  компетентностей учнів.

           Дяченко М.О., вчитель  Нечволодівського  НВК,   поділився  досвідом  з краєзнавчо-пошукової  роботи  як засобу формування національної свідомості учнів.

           Тарасенко М.В., вчитель   Петропавлівської ЗОШ І-ІІІ ступенів  та Сухомлін І.П., вчитель Новоосинівської ЗОШ І-ІІ ступенів,  виступили з доповідями  «Інноваційні технології як фактор підвищення якості навчання географії» та «Індивідуальна робота з школярами як одна із умов забезпечення  особистісно-орієнтованого навчання» відповідно.

     У практичному блоці учасники семінару взяли участь у майстер -  класах, які   провели Гладка А.П., вчитель Гусинської ЗОШ І-ІІІ ступенів,                  « Про використання методів проектів на уроках географії та економіки» та                             Харченко Н. А., вчитель Лісностінківської ЗОШ І-ІІІ ступенів, «Цікаві форми роботи на уроках географії». 

       Під час майстер-класів учителі виконали  завдання, згадали райони Харківської області, їх герби, природоохоронні об’єкти та визначні місця  Харківщини.

       Підводячи підсумок   роботи семінару, методист ІМЦ відділу освіти Кургузова С.Д., зазначила , що семінар було проведено на високому науково-методичному рівні; всі очікування вчителів  справдилися, оскільки  вони збагатили свою методичну скарбничку новими знаннями та досвідом, отримали позитивний заряд енергії та мотивації на подальшу плідну працю.

 

Методист ІМЦ відділу освіти Кургузова С.Д.   

Web-адреса: vokrda.kuprda.gov.ua/news/id/12281 | Переглядів: 95Дата публікації: 15:24 20.04.2018
Версія для слабо- зорих