Пошук
Анонс подій
25.05.2018
29.05.2018
день - Свято випуску до школи. Свято випуску до школи. Організатор:Відділ освіти Час проведення:29.05.2018 (протягом дня) Місце проведення:Новоосинівський, Глушківський, Петропавлівський ДНЗ
день - Прийом матеріалів на участь у конкурсі з визначення опорних закладів освіти Куп'янського району. Прийом матеріалів на участь у конкурсі з визначення опорних закладів освіти Куп'янського району. Організатор:Відділ освіти райдержадміністрації Час проведення:29.05.2018 (протягом дня) Місце проведення:Відділ освіти райдержадміністрації
09:00 - ДПА учнів 9-х класів з української мови. ДПА учнів 9-х класів з української мови. Організатор:Відділ освіти Час проведення:29.05.2018 09:00 Місце проведення:ЗЗСО району
09:00 - Відкриття роботи пришкільних закладів відпочинку. Відкриття роботи пришкільних закладів відпочинку. Організатор:Відділ освіти Час проведення:29.05.2018 09:00 Місце проведення:ЗЗСО району
30.05.2018
Докладніше
Посилання
Національна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія
Семінар вчителів початкових класів та вихователів «Формування соціальної компетентності на уроках у сучасній школі».
Семінар вчителів початкових класів та вихователів «Формування соціальної компетентності  на уроках у сучасній школі».

Поділитися новиною:

Семінар вчителів початкових класів та вихователів «Формування соціальної компетентності на уроках у сучасній школі».

18 квітня 2018 року на базі Моначинівського НВК відбувся семінар для вчителів початкових класів та вихователів району за темою «Формування соціальної компетентності на уроках у сучасній школі».

   Привітала учасників семінару директор навчально-виховного комплексу Реуцька О.В. У формі презентації вона ознайомила присутніх із закладом освіти.

  Перед учасниками семінару виступила методист ІМЦ відділу освіти Куп'янської РДА Якубинська О.Б., яка оголосила тему, завдання та регламент роботи семінару.

   Теоретичну складову семінару у вигляді презентації «Формування соціальної компетентності  на уроках у сучасній школі» розкрила директор Моначинівського НВК  Реуцька О.В.

  Після цього вчителі району мали змогу відвідати відкритий інтегрований урок з математики та природознавства у 4-му класі «Закріплення письмових прийомів ділення багатоцифрових чисел на одноцифрові. Розв’язування задач вивчених видів. Водойми України» вчителя початкових класів Карацюби Л.М. Доповненням до практичної частини семінару були майстер-класи вчителів району. Вихователі у цей час відвідали дошкільну групу закладу освіти, де ознайомилися з її роботою.

  Змістовним та корисним став тренінг вчителів та вихователів по освітній програмі «Впевнений старт» для дітей старшого дошкільного віку.

    Практичний психолог Чорна В.П. провела тренінгові вправи, які направлені на профілактику та подолання професійного та емоційного вигорання педагогів.

       Учні школи разом з вчителем української мови Коробовою О.М. провели екскурсію до шкільного літературно-краєзнавчого музею Г.С. Сковороди.

  Методист ІМЦ Якубинська О.Б. підвела підсумки роботи семінару. Було дуже приємно, що всі очікування вчителів та вихователів   справдились і вони збагатили свою методичну скарбничку новими знаннями. На символічний дуб було прикріплено дубові  листочки учасниками семінару зі своїми  враженнями від заходу.

         

Альбом: Семінар вчителів початкових класів та вихователів «Формування соціальної компетентності  на уроках у сучасній школі». Альбом: Семінар вчителів початкових класів та вихователів «Формування соціальної компетентності  на уроках у сучасній школі». Альбом: Семінар вчителів початкових класів та вихователів «Формування соціальної компетентності  на уроках у сучасній школі». Альбом: Семінар вчителів початкових класів та вихователів «Формування соціальної компетентності  на уроках у сучасній школі». Альбом: Семінар вчителів початкових класів та вихователів «Формування соціальної компетентності  на уроках у сучасній школі». Альбом: Семінар вчителів початкових класів та вихователів «Формування соціальної компетентності  на уроках у сучасній школі». Альбом: Семінар вчителів початкових класів та вихователів «Формування соціальної компетентності  на уроках у сучасній школі». Альбом: Семінар вчителів початкових класів та вихователів «Формування соціальної компетентності  на уроках у сучасній школі». Альбом: Семінар вчителів початкових класів та вихователів «Формування соціальної компетентності  на уроках у сучасній школі».
Web-адреса: vokrda.kuprda.gov.ua/news/id/12255 | Переглядів: 70Дата публікації: 11:48 19.04.2018
Версія для слабо- зорих