Пошук
Анонс подій
23.04.2018
день - Виїзди до ЗЗСО з метою перевірки підготовки ПЗВ до роботи влітку Виїзди до ЗЗСО з метою перевірки підготовки ПЗВ до роботи влітку Організатор:Відділ освіти Час проведення:23.04.2018 (протягом дня) Місце проведення:ЗЗСО району
день - Участь в обласній виставці-акції «SOS - вернісаж» Участь в обласній виставці-акції «SOS - вернісаж» Організатор:Директор БДЮТ Ліненко Л.В. Час проведення:23.04.2018 (протягом дня) Місце проведення:На базі КЗ «Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості».
24.04.2018
25.04.2018
Докладніше
Посилання
Національна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія
Семінар для заступників директорів з виховної роботи
Семінар для заступників директорів з виховної роботи

Поділитися новиною:

Семінар для заступників директорів з виховної роботи

12 квітня на базі Кругляківської ЗОШ І-ІІІ ст. було проведено районний семінар для заступників директорів з виховної роботи, педагогів –організаторів за темою «Організація дозвілля як засіб самореалізації розвитку творчих здібностей учнів в освітньому закладі». Директор школи Книш В.Л. привітав учасників та ознайомив з планом роботи семінару.

Семінар складався з організаційного теоретичного та практичного блоків. Теоретичний блок розпочала заступник директора з виховної роботи Пономарьова Т.В. інтерактивною вправою «Соняшник» та роботою в групах, налаштувавши учасників семінару на плідну працю. Далі заступник презентувала досвід закладу з питання «Організація дозвілля як засіб самореалізації розвитку творчих здібностей учнів Кругляківської ЗОШ І-ІІІ ст.», більш детально були розглянуті питання «Виховання творчих здібностей дітей молодшого шкільного віку в умовах дозвілля. Проектна діяльність в роботі класного керівника» (доповідач Остапенко Т.І., вчитель початкових класів), «Організація дозвілля і відпочинку у пришкільному закладі» (доповідач Кальченко В.І., начальник ПЗВ «Здорово живеш»), «Учнівське самоврядування в школі як засіб формування творчої та соціально-активної учнівської молоді» (доповідач президент школи, учениця 11 класу, Ткачова Аліна).

Далі учасники семінару переглянули відеоролик за темою семінару, театралізовану виставу до Дня матері «У світі усе починається з мами!, стали учасниками тренінгу «Створення алгоритму організації дозвілля учнівської молоді на основі інноваційних форм та методів виховної роботи», який підготувала та провела Пономарьова Т.В.

На завершення учасникам було вручено сертифікати за участь у семінарі-практикумі.

         Методист інформаційно-методичного центру відділу освіти    Лозовська І.М. підвела підсумки семінару, висловила подяку адміністрації закладу за проведення заходу на високому методичному рівні.

 

Методист ІМЦ відділу освіти Лозовська І.М.

Альбом: Семінар для заступників директорів з виховної роботи Альбом: Семінар для заступників директорів з виховної роботи Альбом: Семінар для заступників директорів з виховної роботи Альбом: Семінар для заступників директорів з виховної роботи Альбом: Семінар для заступників директорів з виховної роботи Альбом: Семінар для заступників директорів з виховної роботи Альбом: Семінар для заступників директорів з виховної роботи Альбом: Семінар для заступників директорів з виховної роботи Альбом: Семінар для заступників директорів з виховної роботи Альбом: Семінар для заступників директорів з виховної роботи Альбом: Семінар для заступників директорів з виховної роботи Альбом: Семінар для заступників директорів з виховної роботи Альбом: Семінар для заступників директорів з виховної роботи Альбом: Семінар для заступників директорів з виховної роботи
Web-адреса: vokrda.kuprda.gov.ua/news/id/12194 | Переглядів: 100Дата публікації: 08:47 13.04.2018
Версія для слабо- зорих