Пошук
Анонс подій
23.04.2018
день - Виїзди до ЗЗСО з метою перевірки підготовки ПЗВ до роботи влітку Виїзди до ЗЗСО з метою перевірки підготовки ПЗВ до роботи влітку Організатор:Відділ освіти Час проведення:23.04.2018 (протягом дня) Місце проведення:ЗЗСО району
день - Участь в обласній виставці-акції «SOS - вернісаж» Участь в обласній виставці-акції «SOS - вернісаж» Організатор:Директор БДЮТ Ліненко Л.В. Час проведення:23.04.2018 (протягом дня) Місце проведення:На базі КЗ «Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості».
24.04.2018
25.04.2018
Докладніше
Посилання
Національна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія
Регіональні моніторингові дослідження на фінішній прямій
Регіональні моніторингові дослідження на фінішній прямій

Поділитися новиною:

Регіональні моніторингові дослідження на фінішній прямій

3-5 квітня 2018 року учні 8 класів Петропавлівської загальноосвітньої школи I-III ступенів Куп'янської районної ради та Подолянської загальноосвітньої школи I-III ступенів Куп'янської районної ради відповідно до освітнього проекту «Моніторинг якості освіти в умовах модернізації освітнього простору» пройшли останнє тестування.

Моніторингові дослідження здійснювались в паперовому варіанті за зразками завдань PISA з метою вимірювання  рівня сформованості в учнів  основної школи компетентностей із читання, математики та природничих дисциплін.

 

Альбом: Регіональні моніторингові дослідження на фінішній прямій Альбом: Регіональні моніторингові дослідження на фінішній прямій Альбом: Регіональні моніторингові дослідження на фінішній прямій
Web-адреса: vokrda.kuprda.gov.ua/news/id/12137 | Переглядів: 74Дата публікації: 16:39 05.04.2018
Версія для слабо- зорих