Пошук
Посилання
Національна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія
Семінар для класних керівників 9-11 класів
Семінар для класних керівників 9-11 класів

Поділитися новиною:

Семінар для класних керівників 9-11 класів

22 березня на базі Подолянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів було проведено семінар для класних керівників 9-11 класів за темою «Превентивне виховання учнів через особистісно-діяльністний підхід до формування здоров′язбережувальної компетентності учнів».

Розпочався семінар з привітання учасників методистом інформаційно-методичного центру Лозовською І.М., директором школи Білогуровою Н.А. та виступом агітбригади за темою «Молодь обирає здоров′я».

З доповідями за темою «Формування здоров′язбережувальної компетентності у школярів-важливий напрямок роботи школи» виступила заступник директора з навчально-виховної роботи Бондар О.В. і «Особливості психологічної складової здоров’я, як основа формування здоров′язбережувальної компетентності учнів» Пісоцька В.В., практичний психолог школи.

Далі учасники семінару відвідали виховний захід для учнів 9-10 класів «Про здоров′я треба знати, про здоров′я треба дбати» (класні керівники Кусяк М.Ю., Калашнікова К.М.); стали учасниками тренінгу: «Здорова людина – успішна людина» , який провела практичний психолог  школи Пісоцька В.В.

А також пройшли станціями «Маршруту безпеки» (успішного комунікативного методу для пропагування здорового способу життя), який провели для класних керівників учні 8-10 класів.

Завершився семінар підведенням підсумків. Семінар пройшов на високому методичному рівні.

 

Методист ІМЦ Лозовська І.М.

Альбом: Семінар для класних керівників 9-11 класів Альбом: Семінар для класних керівників 9-11 класів Альбом: Семінар для класних керівників 9-11 класів Альбом: Семінар для класних керівників 9-11 класів Альбом: Семінар для класних керівників 9-11 класів Альбом: Семінар для класних керівників 9-11 класів Альбом: Семінар для класних керівників 9-11 класів Альбом: Семінар для класних керівників 9-11 класів Альбом: Семінар для класних керівників 9-11 класів Альбом: Семінар для класних керівників 9-11 класів Альбом: Семінар для класних керівників 9-11 класів Альбом: Семінар для класних керівників 9-11 класів Альбом: Семінар для класних керівників 9-11 класів Альбом: Семінар для класних керівників 9-11 класів Альбом: Семінар для класних керівників 9-11 класів Альбом: Семінар для класних керівників 9-11 класів Альбом: Семінар для класних керівників 9-11 класів
Web-адреса: vokrda.kuprda.gov.ua/news/id/12026 | Переглядів: 139Дата публікації: 16:59 22.03.2018
Версія для слабо- зорих