Пошук
Посилання
Національна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія
Участь учнів району у Весняній математичній школі
Участь  учнів району у Весняній математичній школі

Поділитися новиною:

Участь учнів району у Весняній математичній школі

16-18 березня 2018 року учні Курилівського ліцею Птуха Артем ( 6 клас) та Пільгуй Анастасія (7 клас) разом з вчителем інформатики Косолаповою Т.С. взяли участь у роботі Весняної математичної школи з підготовки учнів 6 – 7 класів закладів загальної середньої освіти сільської місцевості до олімпіади з математики на базі комунального закладу «Обласна спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Обдарованість» Харківської обласної ради».

Протягом трьох днів учні  відвідали навчальні уроки (пари) з різних тем, а саме:
•    графи
•    задачі про турніри
•    задачі на рух, роботу
•    задачі про ігри
•    зеометрична суміш задач,
•    задачний різнобій,
які провели для них досвідчені вчителі школи, викладачі Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна. Переглянули лекцію-демонстрацію «Фрактали», яку провів викладач механіко-математичного факультету ХДУ ім. Каразіна Лисиця Віктор Тимофійович.
З великим задоволенням учні взяли участь у командній математичній грі у якій команда, де був Артем, посіла ІІІ місце, математичному марафоні та інтелектуальній грі «Що? Де? Коли?».
Учні та їх батьки висловили свою подяку  відділу освіти та адміністрації Курилівського ліцею за надану можливість взяти участь у заході. 

 

Альбом: Участь  учнів району у Весняній математичній школі Альбом: Участь  учнів району у Весняній математичній школі Альбом: Участь  учнів району у Весняній математичній школі Альбом: Участь  учнів району у Весняній математичній школі Альбом: Участь  учнів району у Весняній математичній школі Альбом: Участь  учнів району у Весняній математичній школі Альбом: Участь  учнів району у Весняній математичній школі
Web-адреса: vokrda.kuprda.gov.ua/news/id/11993 | Переглядів: 77Дата публікації: 11:19 20.03.2018
Версія для слабо- зорих