Пошук
Посилання
Національна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія
Семінар учителів хімії та біології
Семінар учителів хімії та біології

Поділитися новиною:

Семінар учителів хімії та біології

14 березня 2018 року на базі Глушківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів відбувся семінар учителів хімії та біології за темою «Шляхи підвищення професійної компетентності вчителя як умови забезпечення формування нового освітнього простору Нової української школи»

У роботі семінару взяли участь методист ІМЦ відділу освіти Куп’янської районної державної адміністрації Кургузова С.Д., вчителі хімії та біології закладів загальної середньої освіти  району.

Гостей привітала директор школи Канцедал Г.В., учні  провели екскурсію по навчальному закладу.  

Кургузова С.Д., методист ІМЦ, окреслила мету, завдання та актуальність  семінару.

З доповідями  виступили керівники РМО: вчителів хімії Донцова З.Л. із теми «Шляхи підвищення професійної компетентності вчителя як умови забезпечення формування нового освітнього простору Нової української школи», вчителів біології Фоменко А.М. із теми «ДПА як форма контролю відповідності освітнього рівня випускників ЗЗСО державним вимогам» та вчитель хімії та біології Лісностінківської ЗОШ І-ІІІ ступенів Самотуга О.М. із теми  «Інноваційний підхід до викладання хімії».

У практичній частині семінару Караван Н.А., вчитель хімії Глушківської ЗОШ І-ІІІ ступенів провела урок хімії у 10 класі на тему: «Алюміній як хімічний елемент і проста речовина. Фізичні та хімічні властивості алюмінію», презентувала свій досвід роботи, провела майстер-клас «Використання ІКТ на уроках хімії як шлях до підвищення ефективності сучасного уроку».

Учасники семінару висловили щиру вдячність відділу освіти та адміністрації школи за організацію та проведення заходу на високому науково-методичному рівні.

 

Методист ІМЦ відділу освіти Кургузова С.Д.

Альбом: Семінар учителів хімії та біології Альбом: Семінар учителів хімії та біології Альбом: Семінар учителів хімії та біології Альбом: Семінар учителів хімії та біології Альбом: Семінар учителів хімії та біології Альбом: Семінар учителів хімії та біології Альбом: Семінар учителів хімії та біології Альбом: Семінар учителів хімії та біології Альбом: Семінар учителів хімії та біології Альбом: Семінар учителів хімії та біології Альбом: Семінар учителів хімії та біології Альбом: Семінар учителів хімії та біології Альбом: Семінар учителів хімії та біології Альбом: Семінар учителів хімії та біології Альбом: Семінар учителів хімії та біології Альбом: Семінар учителів хімії та біології
Web-адреса: vokrda.kuprda.gov.ua/news/id/11950 | Переглядів: 111Дата публікації: 15:13 15.03.2018
Версія для слабо- зорих