Пошук
Анонс подій
19.03.2018
20.03.2018
день - Участь у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу екскурсоводів музеїв навчальних закладів «Край, в якому я живу» Участь у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу екскурсоводів музеїв навчальних закладів «Край, в якому я живу» Організатор:Директор БДЮТ Ліненко Л.В. Час проведення:20.03.2018 (протягом дня) Місце проведення:м. Чернігів
09:00 - Виїзд з метою надання методичної допомоги з питання викладання фізичного виховання в ДНЗ Виїзд з метою надання методичної допомоги з питання викладання фізичного виховання в ДНЗ Організатор:Відділ освіти Час проведення:20.03.2018 09:00 Місце проведення:Глушківський ДНЗ (я-с) «Берізка»
09:00 - Семінар для вчителів української мови та літератури Семінар для вчителів української мови та літератури Організатор:Відділ освіти Час проведення:20.03.2018 09:00 Місце проведення:Відділ освіти
21.03.2018
09:00 - Нарада керівників ДНЗ та НВК Нарада керівників ДНЗ та НВК
1.Про виконання нормативних документів з кадрових питань. Ведення ділової документації в закладі.
2.Про проведення курсової підготовки та атестації педагогічних та медичних працівників ДНЗ у 2018/2019 навчальному році.
3.Психологічний супровід роботи з дітьми «групи ризику» у ДНЗ
Організатор:Відділ освіти Час проведення:21.03.2018 09:00 Місце проведення:Відділ освіти

10:00 - Районні змагання з баскетболу серед учнівських команд закладів загальної середньої освіти Районні змагання з баскетболу серед учнівських команд закладів загальної середньої освіти Організатор:Відділ освіти Час проведення:21.03.2018 10:00 Місце проведення:Петропавлівська ЗОШ І-ІІІ ст.
Докладніше
Посилання
Національна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія
Семінар учителів зарубіжної літератури та російської мови
Семінар учителів зарубіжної літератури та російської мови

Поділитися новиною:

Семінар учителів зарубіжної літератури та російської мови

20 лютого 2018 року в читальній залі відділу освіти Куп’янської районної державної адміністрації відбувся семінар учителів російської мови та зарубіжної літератури...

на  тему «Формування в учнів інтересу до науково-дослідницької  роботи шляхом впровадження інтерактивних методів навчання на уроках зарубіжної  літератури».

У роботі  семінару  взяла участь завідувач ІМЦ відділу освіти Літвінова І.В., яка ознайомила присутніх із інноваційними підходами до підвищення фахового рівня педагогів у ході реформування освітньої галузі, наголосила на пріоритетних завданнях Концепції нової української школи.

Методист ІМЦ Коротун Н.В. визначила мету і завдання семінару, зазначивши, що головним із них є пошук шляхів успішної реалізації положень і вимог Державного стандарту базової і повної загальної середньої освіти та Концепції національно-патріотичного виховання дітей і молоді.

Водолазька Н.В.,  керівник районного методичного об’єднання, у своєму виступі  сказала, що процес реформування освіти в Україні є спробою застосовувати нові форми роботи в межах традиційної системи, що результативності в роботі досягають тільки  шляхом упровадження інноваційних технологій. Учитель сьогодення завжди у пошуку.

Свій творчий досвід на семінарі презентували  вчителі зарубіжної літератури, які атестуються  у  2017-2018 навчальному році: Мартовицька Лідія Василівна, вчитель російської мови та зарубіжної літератури Піщанської ЗОШ І-ІІІ ступенів, із теми  « Нетрадиційні форми навчання на уроках зарубіжної літератури»;  Лебединська Анна Василівна, вчитель російської мови та зарубіжної літератури Петропавлівської ЗОШ І – ІІІ ступенів, із теми «Удосконалення уроку шляхом використання  новітніх технологій, як засіб розвитку учня і учителя»; Бовтенко Олена Анатоліївна, вчитель російської мови та зарубіжної літератури Смородьківської  ЗОШ І – ІІ ступенів, із теми  «Використання інтерактивних методів           навчання».

У практичному блоці учасники  семінару взяли участь  у майстер – класах учителів : « Створення онлайн - тестування за допомогою пошукової системи Google» (Лебединська А.В.); «Інтерактивні вправи» :  «Мозаїка»,  «Шість капелюхів», «Пентагон»,  «Сенкан» . (Бовтенко О.А.).

           Дружня, доброзичлива атмосфера семінару сприяла плідній і продуктивній роботі.

              Методист  ІМЦ  Коротун Н.В.

 

 

 

Альбом: Семінар учителів зарубіжної літератури та російської мови Альбом: Семінар учителів зарубіжної літератури та російської мови Альбом: Семінар учителів зарубіжної літератури та російської мови Альбом: Семінар учителів зарубіжної літератури та російської мови Альбом: Семінар учителів зарубіжної літератури та російської мови Альбом: Семінар учителів зарубіжної літератури та російської мови Альбом: Семінар учителів зарубіжної літератури та російської мови Альбом: Семінар учителів зарубіжної літератури та російської мови Альбом: Семінар учителів зарубіжної літератури та російської мови Альбом: Семінар учителів зарубіжної літератури та російської мови Альбом: Семінар учителів зарубіжної літератури та російської мови Альбом: Семінар учителів зарубіжної літератури та російської мови Альбом: Семінар учителів зарубіжної літератури та російської мови Альбом: Семінар учителів зарубіжної літератури та російської мови Альбом: Семінар учителів зарубіжної літератури та російської мови
Web-адреса: vokrda.kuprda.gov.ua/news/id/11815 | Переглядів: 141Дата публікації: 11:44 23.02.2018
Версія для слабо- зорих