Пошук
Анонс подій
23.05.2018
24.05.2018
25.05.2018
Докладніше
Посилання
Національна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія
Семінар учителів зарубіжної літератури та російської мови
Семінар учителів зарубіжної літератури та російської мови

Поділитися новиною:

Семінар учителів зарубіжної літератури та російської мови

20 лютого 2018 року в читальній залі відділу освіти Куп’янської районної державної адміністрації відбувся семінар учителів російської мови та зарубіжної літератури...

на  тему «Формування в учнів інтересу до науково-дослідницької  роботи шляхом впровадження інтерактивних методів навчання на уроках зарубіжної  літератури».

У роботі  семінару  взяла участь завідувач ІМЦ відділу освіти Літвінова І.В., яка ознайомила присутніх із інноваційними підходами до підвищення фахового рівня педагогів у ході реформування освітньої галузі, наголосила на пріоритетних завданнях Концепції нової української школи.

Методист ІМЦ Коротун Н.В. визначила мету і завдання семінару, зазначивши, що головним із них є пошук шляхів успішної реалізації положень і вимог Державного стандарту базової і повної загальної середньої освіти та Концепції національно-патріотичного виховання дітей і молоді.

Водолазька Н.В.,  керівник районного методичного об’єднання, у своєму виступі  сказала, що процес реформування освіти в Україні є спробою застосовувати нові форми роботи в межах традиційної системи, що результативності в роботі досягають тільки  шляхом упровадження інноваційних технологій. Учитель сьогодення завжди у пошуку.

Свій творчий досвід на семінарі презентували  вчителі зарубіжної літератури, які атестуються  у  2017-2018 навчальному році: Мартовицька Лідія Василівна, вчитель російської мови та зарубіжної літератури Піщанської ЗОШ І-ІІІ ступенів, із теми  « Нетрадиційні форми навчання на уроках зарубіжної літератури»;  Лебединська Анна Василівна, вчитель російської мови та зарубіжної літератури Петропавлівської ЗОШ І – ІІІ ступенів, із теми «Удосконалення уроку шляхом використання  новітніх технологій, як засіб розвитку учня і учителя»; Бовтенко Олена Анатоліївна, вчитель російської мови та зарубіжної літератури Смородьківської  ЗОШ І – ІІ ступенів, із теми  «Використання інтерактивних методів           навчання».

У практичному блоці учасники  семінару взяли участь  у майстер – класах учителів : « Створення онлайн - тестування за допомогою пошукової системи Google» (Лебединська А.В.); «Інтерактивні вправи» :  «Мозаїка»,  «Шість капелюхів», «Пентагон»,  «Сенкан» . (Бовтенко О.А.).

           Дружня, доброзичлива атмосфера семінару сприяла плідній і продуктивній роботі.

              Методист  ІМЦ  Коротун Н.В.

 

 

 

Альбом: Семінар учителів зарубіжної літератури та російської мови Альбом: Семінар учителів зарубіжної літератури та російської мови Альбом: Семінар учителів зарубіжної літератури та російської мови Альбом: Семінар учителів зарубіжної літератури та російської мови Альбом: Семінар учителів зарубіжної літератури та російської мови Альбом: Семінар учителів зарубіжної літератури та російської мови Альбом: Семінар учителів зарубіжної літератури та російської мови Альбом: Семінар учителів зарубіжної літератури та російської мови Альбом: Семінар учителів зарубіжної літератури та російської мови Альбом: Семінар учителів зарубіжної літератури та російської мови Альбом: Семінар учителів зарубіжної літератури та російської мови Альбом: Семінар учителів зарубіжної літератури та російської мови Альбом: Семінар учителів зарубіжної літератури та російської мови Альбом: Семінар учителів зарубіжної літератури та російської мови Альбом: Семінар учителів зарубіжної літератури та російської мови
Web-адреса: vokrda.kuprda.gov.ua/news/id/11815 | Переглядів: 168Дата публікації: 11:44 23.02.2018
Версія для слабо- зорих