Пошук
Посилання
Національна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія
Нарада керівників ЗДО та НВК
Нарада керівників ЗДО та НВК

Поділитися новиною:

Нарада керівників ЗДО та НВК

Відповідно до плану роботи відділу освіти Куп΄янської районної державної адміністрації на 2018 рік, 21 лютого 2018 року на базі відділу освіти відбулася нарада керівників ЗДО та НВК.

Давиденко Т.М., методист ІМЦ відділу освіти з дошкільної освіти, звітувала про виконання рішень попередньої наради, підсумки І - ІІ етапу 1 (районного) туру обласного конкурсу професійної майстерності «Кращий вихователь Харківщини» у 2018 році, підсумки І (районного) етапу Всеукраїнського огляду-конкурсу на кращий стан фізичного виховання в дошкільних навчальних закладах у номінації «Кращі дошкільні навчальні заклади (сільського типу)», нагадала строки та зміст документів, які надати до відділу освіти, роботи над міні-проектами, тематики «добрих практик» щодо участі закладів у обласному фестивалі «Добрих практик», роз’яснила вимоги до оформлення атестаційних листів, створення презентацій з досвіду роботи педагогічних працівників.

По першому питанню заслухали Коротун Н.В., методиста ІМЦ відділу освіти  про підведення підсумків моніторингових досліджень діяльності дошкільних навчальних закладів за різними напрямами їх функціонування.

По другому питанню Пелих О.М., методист ІМЦ відділу освіти з психологічної служби, доповіла присутнім про психологічний супровід роботи з дітьми «групи ризику» у ЗДО, провела вправу на зняття психоемоційного напруження «Ваші можливості».

По третьому питанню Давиденко Т.М., методист ІМЦ відділу освіти з дошкільної освіти нагадала  керівникам про нормативні документи щодо організації харчування дітей, особливості розрахунку вартості харчування дітей пільгового контингенту дітей у ЗДО та НВК. 

Альбом: Нарада керівників ЗДО та НВК Альбом: Нарада керівників ЗДО та НВК Альбом: Нарада керівників ЗДО та НВК Альбом: Нарада керівників ЗДО та НВК Альбом: Нарада керівників ЗДО та НВК Альбом: Нарада керівників ЗДО та НВК Альбом: Нарада керівників ЗДО та НВК Альбом: Нарада керівників ЗДО та НВК Альбом: Нарада керівників ЗДО та НВК
Web-адреса: vokrda.kuprda.gov.ua/news/id/11810 | Переглядів: 157Дата публікації: 16:22 21.02.2018
Версія для слабо- зорих