Пошук
Посилання
Національна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія
Шановні колеги !
Шановні колеги !

Поділитися новиною:

Шановні колеги !

- Своїм досвідом у статті про використання в шкільній бібліотеці сервісу «GALAMEO» у науково-методичному журналі «Шкільний бібліотекар» №1(85) січень 2018 р. стор.6 ділиться бібліотекар ЗОШ № 102 м. Кривий Ріг В. О. Саніна.

Одним із визначальних напрямів методичної роботи з педагогічними кадрами є робота з молодими спеціалістами. Адже формування  і становлення вчителя відбувається протягом перших років педагогічної діяльності. Так зазначає у своїй статті методист Крижопільського районного методичного центру закладів освіти Ж. В. Тесмінецька у статті  «Організація роботи з молодими вчителями» у науково-методичному журналі «Завуч. Усе для роботи» №1-2 (217-218) січень 2018р. стор.19.

 

          

У статті «Проектування готовності вчителя до інноваційної діяльності» В. І. Скрипника, директора Нікопольської ЗОШ І-ІІІ ст. №4 (науково-методичний журнал «Завуч. Усе для роботи» №1-2 (217-218) січень 2018р. стор.29) розглянуто питання формування готовності вчителя до інноваційної діяльності. Наведена модель формування готовності вчителя до інноваційної діяльності дозволяє модернізувати систему методичної роботи на засадах сучасних технологій, створити умови для творчого та духовного зростання особистості, забезпечити розвиток учнів і вчителів шляхом використання інноваційних технологій.

 

Патріотичне виховання – це сфера духовного життя, яка проникає в усе, що пізнає, робить, чого прагне, що любить і ненавидить людина, яка формується.  (В. Сухомлинський).

З організацією роботи з національно-патріотичного виховання в закладах освіти можна ознайомитися у статті методиста Крижопільського РМЦ ВО - О.Г. Баліцька  у науково-методичному журналі «Завуч. Усе для роботи» №1-2 (217-218) січень 2018р. стор.30-10.

     

Методист районного методичного кабінету, смт Піщанка, Вінницька обл. О. С. Жук ділиться своїм досвідом у статті «Організація методичної роботи в закладах середньої освіти» у науково-методичному журналі «Управління школою» №1-3 (553-555) січень 2018 р. на стор. 76.

 

Газета «Шкільна бібліотека плюс» №1-2 січень 2018р. з завідувачем бібліотеки Харківської гімназії №6 Григор’єва О. О.  у статті « Напрями роботи шкільної бібліотеки в національно-патріотичному вихованні » розповідають про:

формування патріотизму як основи виховної роботи шкільної бібліотеки;

напрями роботи шкільної бібліотеки у сфері патріотичного виховання.

 

28 вересня 2017 року набрав чинності Закон України «Про освіту». Цей закон регулює суспільні відносини, що виконують під час реалізації конституційного права людини на освіту, прав та обов’язків фізичних і юридичних осіб, які беруть участь у реалізації цього права, а також визначає  компетенцію державних органів та органів місцевого самоврядування у сфері освіти.

Детально прочитати можна у статті заслуженого вчителя України м. Мукачева ЗОШ №6 «Основні новели закону України «Про освіту» » у журналі «Класному керівнику. Усе для роботи» №1 січень 2018р. стор.4.

 

У журналі «Виховна робота в школі» №1 Січень 2018 р. на стор. 4 завідувач організаційно-масового відділу КПНЗ «Палац творчості дітей та юнацтва», м. Павлоград Сергєєва І. М.,  ділиться своїм досвідом у статті «Використання сучасних інноваційних технологій під час підготовки та проведення масових заходів».

 

Про «Формування патріотизму, ціннісних орієнтирів і громадянської самосвідомості у вихованців засобами активних форм роботи» О. В. Новак, заступника директора з виховної роботи КЗ «Чудельська СЗО школа-інтернат №1 І-ІІ ст» м. Сарни, Рівненська обл. розкрито у журналі «Виховна робота в школі» №1 Січень 2018 р. на стор. 9.

 

 

Відповідно до «Концептуальних засад реформування середньої освіти» найбільш успішними на ринку праці в найближчій перспективі будуть фахівці, які вміють навчатися впродовж життя, критично мислити, ставати цілі та досягати їх, працювати в команді, спілкуватися в багатокультурному середовищі та володіти іншими сучасними володіннями. Досвідом роботи в умовах реформування школи ділиться учитель хімії Миколаївської гімназії №2 С. Ф. Рибіна у своїй статті «Реалізація реформ у середній освіті» у журналі «Хімія» №1-2 січень 2018 р. на стор.12.

Web-адреса: vokrda.kuprda.gov.ua/news/id/11748 | Переглядів: 169Дата публікації: 11:01 13.02.2018
Версія для слабо- зорих