Пошук
Посилання
Національна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія
Семінар для вчителів історії району
Семінар для вчителів історії району

Поділитися новиною:

Семінар для вчителів історії району

7 лютого на базі Моначинівського НВК відбувся семінар для вчителів історії району за темою «Формування історичних компетентностей учнів на уроках історії»

Учасники семінару ознайомились з досвідом роботи вчителя історії Личової О.В. з даного питання, відвідали відкритий урок у 7 класі «Середньовічні школи та університети», стали учасниками майстер-класу, де самі були дослідниками, шукачами істини історичної події. Оксана Вікторівна презентувала власний розвивальний міні – підручник з інтегрованого курсу «Історія України. Всесвітня історія» для 6 класу на тему: «Греція  в У-ІУ ст. до н.е. Еллінізм» та робочий зошит з історії Середніх віків та оформлений власними руками кабінет історії.

         Власний досвід з питань «Формування інформаційної компетентності учнів на уроках історії»,  «Формування хронологічної компетентності учнів на уроках історії», «Використання різноманітних методів навчання на уроках історії» презентували вчителі Дубовецький О.Г. (учитель історії Кругляківської ЗОШ І-ІІІ ступенів), Коржової О.В. (учитель історії Подолянської ЗОШ І-ІІІ ст.), Міхельсон С.Л.(учитель історії Глушківської ЗОШ І-ІІІ ст.).

         Практичний психолог Чорна В.П. провела тренінгові вправи, які направлені на профілактику та подолання професійного та емоційного вигорання педагогів.

         Учні школи разом з вчителем української мови Коробовою О.М. провели екскурсію до шкільного літературно-краєзнавчого музею Г.С. Сковороди.

         І завершився семінар фотографуванням учасників семінару біля 300-літнього дубу, посадженого за переказами старожилів Г.С. Сковородою, який отримав меморіальне оформлення.

         Семінар проведено на високому методичному рівні.

Методист ІМЦ Лозовська І.М.

Альбом: Семінар для вчителів історії району Альбом: Семінар для вчителів історії району Альбом: Семінар для вчителів історії району Альбом: Семінар для вчителів історії району Альбом: Семінар для вчителів історії району Альбом: Семінар для вчителів історії району Альбом: Семінар для вчителів історії району Альбом: Семінар для вчителів історії району
Web-адреса: vokrda.kuprda.gov.ua/news/id/11717 | Переглядів: 153Дата публікації: 08:28 08.02.2018
Версія для слабо- зорих