Пошук
Посилання
Національна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія
Вітаємо переможців
Вітаємо переможців

Поділитися новиною:

Вітаємо переможців

У листопаді 2017 року - січні 2018 року проходив районний та обласний етапи ХVІІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості, що проходив під гаслом «Об єднаймося ж, брати мої!» на тему: «Ніхто нам не збудує держави, коли ми її самі не збудуємо, і ніхто з нас не зробить нації, коли ми самі нацією не схочемо бути» (В’ячеслав Липинський).

Конкурсу проходив у двох номінаціях «Література» та «Історія України та державотворення».

На районний етап було подано 5 робіт учнів у номінації «Література»: Беспалого Іллі (Кислівська ЗОШ І-ІІІ ст.), Чумак Альони, Самолова Богдана (Піщанська ЗОШ І-ІІІ ст.), Григірчик Анастасії (Сеньківська ЗОШ І-ІІ ст.), Гонтар Анастасії (Новоосинівська ЗОШ І-ІІ ст.).

У номінації «Історія України і державотворення» на районний етап було надано 4 роботи учнів: Ляшенко Лілії (Курилівська ЗОШ І-ІІ ст.), Загоруйко Вікторії (Петропавлівської ЗОШ І-ІІІ ст.), Веріго Наталії (Сеньківська ЗОШ І-ІІ ст.), Тарасової Дар’ї (Нечволодівський НВК).

Кращі роботи учнів: Беспалого Іллі, Самолова Богдана, Григірчик Анастасії, Ляшенко Лілії, Веріго Наталії, Тарасової Дар’ї були направлені для участі у обласному етапі.

На обласному етапі робота Ляшенко Лілії, учениці 9 класу Курилівської ЗОШ І-ІІ за темою «Становлення кооперації на Куп’янщині» у номінації «Історія України та державотворення» посіла ІІ місце (керівник учитель історії Личова О.В.).

 

Методист ІМЦ Лозовська І.М.

 

Web-адреса: vokrda.kuprda.gov.ua/news/id/11664 | Переглядів: 191Дата публікації: 15:23 30.01.2018
Версія для слабо- зорих