Пошук
Анонс подій
25.04.2018
26.04.2018
27.04.2018
Докладніше
Посилання
Національна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія
Поїздка на новорічну виставу «Ялинка для принцеси»

Поділитися новиною:

Поїздка на новорічну виставу «Ялинка для принцеси»

03 та 09 січня 2018 року учні Кіндрашівської ЗОШ І-ІІІ ст. та Курилівської ЗОШ І-ІІ ст. відвідали Комунальний заклад «Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості», де переглянули новорічну виставу «Ялинка для принцеси».

Чудова гра юних акторів, яскраві костюми, танці, привітання Діда Мороза та Снігуроньки створили малечі казковий новорічний настрій! А ще дуже вразила екскурсія по Палацу  та традиційна виставка юних природоохоронців «Зимовий вернісаж». Також діти побачили найвищу в Україні ялинку на центральній площі Свободи м. Харкова. Радісні та щасливі, сповнені незабутніх вражень  повернулися додому. 

Альбом: Поїздка на новорічну виставу «Ялинка для принцеси» Альбом: Поїздка на новорічну виставу «Ялинка для принцеси» Альбом: Поїздка на новорічну виставу «Ялинка для принцеси» Альбом: Поїздка на новорічну виставу «Ялинка для принцеси» Альбом: Поїздка на новорічну виставу «Ялинка для принцеси» Альбом: Поїздка на новорічну виставу «Ялинка для принцеси» Альбом: Поїздка на новорічну виставу «Ялинка для принцеси»
Web-адреса: bdut.kuprda.gov.ua/news/id/11549 | Переглядів: 182Дата публікації: 14:11 10.01.2018
Версія для слабо- зорих