Пошук
Анонс подій
19.02.2018
день - Участь тренерів в навчанні для підготовки педагогів району до роботи в умовах Нової української школи Участь тренерів в навчанні для підготовки педагогів району до роботи в умовах Нової української школи Організатор:Відділ освіти Час проведення:19.02.2018 (протягом дня) Місце проведення:м. Харків
день - Реєстрації на основну сесії ЗНО Реєстрації на основну сесії ЗНО Організатор:Відділ освіти Час проведення:19.02.2018 (протягом дня) Місце проведення:м.Харків, ХРЦОЯО
день - Участь у обласному етапі конкурсу «Охорона праці очіма дітей» Участь у обласному етапі конкурсу «Охорона праці очіма дітей» Організатор:Відділ освіти Час проведення:19.02.2018 (протягом дня) Місце проведення:м. Харків
день - Участь вчителів району в тренінгах для вчителів початкової школи Участь вчителів району в тренінгах для вчителів початкової школи Організатор:Відділ освіти Час проведення:19.02.2018 (протягом дня) Місце проведення:On-line режим
20.02.2018
21.02.2018
09:00 - Історично-патриотична конференція «Холодний яр. Холодноярська республіка» Історично-патриотична конференція «Холодний яр. Холодноярська республіка» Організатор:Відділ освіти Час проведення:21.02.2018 09:00 Місце проведення:Відділ освіти
09:00 - Нарада керівників ДНЗ та НВК Нарада керівників ДНЗ та НВК Організатор:Відділ освіти Час проведення:21.02.2018 09:00 Місце проведення:Відділ освіти
09:30 - Районні змагання з шашок Районні змагання з шашок Організатор:Директор БДЮТ Ліненко Л.В. Час проведення:21.02.2018 09:30 Місце проведення:Спортивний зал Петропавлівської ЗОШ І-ІІІ ст.
12:00 - Участь у ХІІ Всеукраїнську філософську історико-краєзнавчу конференцію учнівської молоді «Пізнай себе, свій рід, свій нарід» Участь у ХІІ Всеукраїнську філософську історико-краєзнавчу конференцію учнівської молоді «Пізнай себе, свій рід, свій нарід» Організатор:Директор БДЮТ Ліненко Л.В. Час проведення:21.02.2018 12:00 Місце проведення:На базі Харківський національний університет імені В. Н. Каразіна
Докладніше
Посилання
Національна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія
Губарівський шляхопровід відновлено. Рух відкрито

Поділитися новиною:

Губарівський шляхопровід відновлено. Рух відкрито

9 січня голова ХОДА Юлія Світлична ознайомилася з результатами будівництва мосту на автошляху Харків - Охтирка, який з’єднує Харківську та Сумську області.

Будівництво шляхопроводу через залізничну колію поблизу села Губарівка Богодухівського району розпочалося у травні 2017 року. Жителі області чекали на новий міст 10 років: старий шляхопровід, побудований у 1962 році, жодного разу не ремонтувався і був зруйнований та демонтований у 2007 році. Об’їзна дорога через селище Полкова Микитівка збільшувала шлях на 7 км, з яких 4 км були вщент зруйновані.

«З сьогоднішнього дня рух через шляхопровід поновлено. Тепер потрібно їхати не 4 км по бездоріжжю, в об’їзд селами, а 55 метрів по якісному сучасному мосту», - сказала Юлія Світлична.

Керівник області підкреслила, що ремонт шляхопроводу - лише один з етапів капітального відновлення дороги Харків - Охтирка.

«Траса - у вкрай поганому стані та потребує негайного ремонту. Але для того, щоб дорога могла функціонувати повноцінно, спочатку потрібно було відновити міст. У цьому році будемо ремонтувати трасу. Маємо повну підтримку Президента Петра Порошенка в цьому питанні - в державному бюджеті закладені кошти на роботи», - розповіла Юлія Світлична.

Голова ХОДА вже дала доручення обласній службі автомобільних доріг щодо розробки документації, необхідної для початку робіт.

«Затягувати не будемо. Люди довго чекали на якісні дороги. Завдяки ініційованій Президентом децентралізації, сьогодні громади мають достатньо коштів, щоб власними силами відновлювати дороги. І вже маємо результат - у минулому році ми відремонтували в області втричі більше доріг, ніж у 2016-му. Підходимо до цього комплексно - вперше за багато років на Харківщині ремонтуємо та будуємо мости», - зазначила керівник області.

За словами начальника Служби автомобільних доріг у Харківській області Євгена Зражевця, жителі регіону постійно зверталися до дорожників з проханням відновити Губарівський шляхопровід.

«Дорога Харків-Охтирка - одна з найбільш інтенсивних в області. Її  навантаження складає до 20 тисяч автомобілів на добу. Цей потік вплинув і на стан об’їзної дороги, вона зіпсувалася. У минулому нам довелося відремонтувати ділянку дороги в Полковій Микитівці», - розповів Євген Зражевець.

Він зауважив, що Губарівський шляхопровід став наймасштабнішим проектом програми відновлення мостів області.

«У 2016 році за особистим дорученням Юлії Світличної ми підготували програму відновлення штучних споруд області. Вона запрацювала в 2017 році. До неї увійшли три споруди - міст через Сіверський Донець в Ізюмі, шляхопровід поблизу Пісочина та Губарівський шляхопровід, практично збудований заново. Було змінено його параметри: довжину збільшено з 43 м до 55,3 м, ширину - з 6,8 м до 9,5 м. Це забезпечить зручність, комфорт та безпеку руху», - зауважив начальник САД.

За словами головного інженера компанії-підрядника «Містдевелопмент» Сергія Охоти, гарантійний строк експлуатації споруди - 50 років.

Нагадаємо, міст в Ізюмі було відкрито після реконструкції 22 серпня за участю Президента Петра Порошенка. 210-метровий міст через річку Сіверський Донець - один з найбільших на Харківщині. Цим мостом проходить стратегічна дорога М-03 «Київ - Харків – Довжанський», що забезпечує основний зв'язок із зоною АТО. Міст жодного разу не ремонтували протягом останніх 17 років. У 2016 - 2017 роках тут облаштували накладну плиту, деформаційні шви і гідроізоляцію, замінили бетонну огорожу і поклали новий асфальт.

Рух по Пісочинському шляхопроводу було відновлено після ремонту 4 січня. Ремонтні роботи на мості розпочалися наприкінці вересня 2017 року і проходили у дуже активному темпі, оскільки шляхопровід є надзвичайно важливим об’єктом на одній з головних державних дорожніх «артерій», трасі Київ - Харків - Довжанський. Навантаження на міст - 40 тисяч автомобілів на добу. До цього моменту, за 42 роки існування, міст жодного разу не ремонтувався. У ході робіт на споруді було замінено аварійну балку, влаштовано накладну плиту та деформаційні шви, відремонтовано прогонові будови мосту, замінено гідроізоляцію, укладено асфальтобетонне покриття та замінено бар’єрні огородження.

Web-адреса: kuprda.gov.ua/news/id/11539 | Переглядів: 70Дата публікації: 14:52 09.01.2018
Версія для слабо- зорих