Пошук
Посилання
Національна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія
В день Святого Миколая заповітні мрії збуваються!
В день Святого Миколая заповітні мрії збуваються!

Поділитися новиною:

В день Святого Миколая заповітні мрії збуваються!

19 грудня 2017 року, саме в день Святого Миколая, відбулося відкриття третьої групи у Глушківському дошкільному навчальному закладі (ясла-садок) «Берізка». Це перша група серед дошкільних закладів Куп'янського району, яка не лише збільшує мережу закладу, а й забезпечує право дітей з особливими освітніми потребами на дошкільну освіту.

У 2015 році, за сприяння Міжнародного дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ), було розпочато роботу по відкриттю додаткової групи Глушківського дошкільного навчального закладу (ясла - садок) «Берізка». До серпня 2017 року тривали підготовчі роботи з виготовлення технічної та проектної документації на проведення ремонтних робіт, проведення тендерів для визначення підрядників. З 2 серпня по 2 грудня поточного року проводився капітальний ремонт групових приміщень третьої групи, методичного кабінету, сходових клітин другого поверху правого крила. Загальна площа, на якій були проведені роботи, близько 300 квадратних метрів.

19 грудня 2017 року, саме в день Святого Миколая, відбулося відкриття третьої групи у Глушківському дошкільному навчальному закладі (ясла-садок) «Берізка». Це перша група серед дошкільних закладів Куп'янського району, яка не лише збільшує мережу закладу, а й забезпечує право дітей з особливими освітніми потребами на дошкільну освіту.

Для оснащення групи використані кошти як Міжнародного дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ), місцевих бюджетів, так і меценатів. Від ЮНІСЕФ – оснащення групи (меблі, постільна білизна, рушники) та ігровий майданчик на загальну суму 231,1 тис. грн., канцелярські товари для раннього розвитку дитини — 8,7 тис. грн. Глушківською, Кругляківською та Сеньківською сільськими радами закуплено посуд, іграшки, покривала на ліжечка, килимові покриття, жалюзі для ігрової кімнати та інше на загальну суму 31,3 тис. грн.. СТОВ «МРІЯ» (директор Головко А.М.) допомогли з придбати сучасні штори та нові алюмінієві перила на сходи на суму 30,0 тис. грн..

У заході з нагоди відкриття групи взяли участь голова Куп’янської районної державної адміністрації Ситник Микола Миколайович, голова Куп’янської районної ради Ківшар Геннадій Володимирович, заступник голови Куп’янської районної державної адміністрації Польоха Олена Іванівна, керівники структурних підрозділів Куп’янської районної державної адміністрації, директори шкіл та сільські голови Глушківської, Кругляківської та Сеньківської сільських рад, завідувачі дошкільних навчальних закладів району, керівник секретаріату Куп’янської районної організації партії “Блок Петра Порошенка “Солідарність”” Топоркова Людмила Михайлівна, меценати - директор СТОВ «Мрія» Головко Анатолій Миколайович та його заступник Головко Галина Степанівна, представники батьківської громади.

Голова Куп'янської районної державної адміністрації Ситник Микола Миколайович та голова Куп’янської районної ради Ківшар Геннадій Володимирович привітали присутніх і дітей зі святом, та подарували дитячому садочку сучасний телевізор. Головко Анатолій Миколайович та Головко Галина Степанівна вручили дітям солодощі. Свято пройшло цікаво, емоційно.

Завідувач Кругляк Олена Дмитрівна від імені колективу закладу та батьків висловила подяку за підтримку дошкільної освіти, можливість участі закладів освіти у міжнародних, всеукраїнських, регіональних проектах соціально-економічного розвитку, їх модернізацію та оновлення, Президенту України Порошенку Петру Олексійовичу, голові Харківської обласної державної адміністрації Світличній Юлії Олександрівні, Міжнародному дитячому фонду ООН (ЮНІСЕФ), голові Куп'янської районної державної адміністрації Ситнику Миколі Миколайовичу, голові Куп'янської районної ради Ківшарю Геннадію Володимировичу, головам сільських рад та меценатам.

Альбом: В день Святого Миколая заповітні мрії збуваються! Альбом: В день Святого Миколая заповітні мрії збуваються! Альбом: В день Святого Миколая заповітні мрії збуваються! Альбом: В день Святого Миколая заповітні мрії збуваються! Альбом: В день Святого Миколая заповітні мрії збуваються! Альбом: В день Святого Миколая заповітні мрії збуваються! Альбом: В день Святого Миколая заповітні мрії збуваються! Альбом: В день Святого Миколая заповітні мрії збуваються! Альбом: В день Святого Миколая заповітні мрії збуваються! Альбом: В день Святого Миколая заповітні мрії збуваються! Альбом: В день Святого Миколая заповітні мрії збуваються! Альбом: В день Святого Миколая заповітні мрії збуваються! Альбом: В день Святого Миколая заповітні мрії збуваються! Альбом: В день Святого Миколая заповітні мрії збуваються! Альбом: В день Святого Миколая заповітні мрії збуваються! Альбом: В день Святого Миколая заповітні мрії збуваються! Альбом: В день Святого Миколая заповітні мрії збуваються! Альбом: В день Святого Миколая заповітні мрії збуваються! Альбом: В день Святого Миколая заповітні мрії збуваються!
Web-адреса: vokrda.kuprda.gov.ua/news/id/11436 | Переглядів: 191Дата публікації: 14:43 19.12.2017
Версія для слабо- зорих