Пошук
Посилання
Національна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія
Національний конгрес освітян України
Національний конгрес освітян України

Поділитися новиною:

Національний конгрес освітян України

15 грудня 2017 року в м.Київ відбувся І Національний конгрес освітян України

 в роботі якого взяли участь представники Глушківської ЗОШ І-ІІІ ступенів - директор школи Канцедал Ганна Вікторівна та заступник директора з навчально-виховної роботи Глушко Вікторія Миколаївна

 

   В умовах реформування освіти, як ніколи, гостро постає потреба   усвідомлення необхідності радикальних змін у системі освіти і виховання, пошуку шляхів модернізації сучасної освіти. У цей час педагогічна спільнота потребує налагодження взаємодопомоги та співпраці, обміну професійним досвідом.

   З метою  об'єднання освітянського товариства України за сприяння ГО «Спілка освітян України» та УІВЦ «Галактика» 15 грудня 2017 року на базі  Національного  еколого-натуралістичного центру відбувся І Національний конгрес освітян України. У заході взяли участь Канцедал Ганна Вікторівна, директор школи,  Глушко Вікторія Миколаївна, заступник директора з навчально-виховної роботи Глушківської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

   Освітяни району стали учасниками Міжнародного форуму «Інноваційний розвиток освіти і науки в Україні. Стан, тенденції та проблеми галузі», у ході якого обговорювалися актуальні питання перспектив подальшого розвитку галузі, втілення та розкриття професійних підходів до навчання і виховання молоді.

   За досягнення та здобутки у сфері освіти  на заході  були відзначені найкращі педагогічні колективи в межах України. Серед нагороджених-колективи  Глушківської ЗОШ І-ІІІ ступенів та Піщанської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Інформацію про загальноонаціональні досягнення, професійні успіхи колективів, що є визначальними для розвитку освіти, розміщено у книзі "Освітяни та науковці України", яку отримали учасники Конгресу.

   Директора Піщанської ЗОШ І-ІІІ ступенів Здора Сергія Вікторовича та директора Глушківської ЗОШ І-ІІІ ступенів Канцедал Ганну Вікторівну нагороджено орденом Спілки освітян України «Освітянська слава».

   Щиро вітаємо керівників і колективи Глушківської та Піщанської шкіл із відзнакою! Пишаємося досягнутим та бажаємо нових перемог на шляху реформування освіти району.

 

 

 

 

Альбом: Національний конгрес освітян України Альбом: Національний конгрес освітян України Альбом: Національний конгрес освітян України Альбом: Національний конгрес освітян України Альбом: Національний конгрес освітян України
Web-адреса: vokrda.kuprda.gov.ua/news/id/11435 | Переглядів: 206Дата публікації: 11:36 19.12.2017
Версія для слабо- зорих