Пошук
Анонс подій
22.04.2018
23.04.2018
день - Виїзди до ЗЗСО з метою перевірки підготовки ПЗВ до роботи влітку Виїзди до ЗЗСО з метою перевірки підготовки ПЗВ до роботи влітку Організатор:Відділ освіти Час проведення:23.04.2018 (протягом дня) Місце проведення:ЗЗСО району
день - Участь в обласній виставці-акції «SOS - вернісаж» Участь в обласній виставці-акції «SOS - вернісаж» Організатор:Директор БДЮТ Ліненко Л.В. Час проведення:23.04.2018 (протягом дня) Місце проведення:На базі КЗ «Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості».
24.04.2018
Докладніше
Посилання
Національна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія
Нарада керівників ДНЗ та НВК
Нарада керівників ДНЗ та НВК

Поділитися новиною:

Нарада керівників ДНЗ та НВК

Відповідно до плану роботи відділу освіти Куп΄янської районної державної адміністрації на 2017 рік, 23 листопада 2017 року на базі відділу освіти відбулася нарада керівників ДНЗ та НВК. Давиденко Т.М., методист ІМЦ відділу освіти з дошкільної освіти...

звітувала про виконання рішень попередньої наради, підсумки вивчення організованого початку навчального року у Кислівському ДНЗ (я-с) «Сонечко», проведення обліку дітей віком від 0 до 6(7) років, охоплення їх різними формами дошкільною освітою, нагадала строки проведення І (районного) етапу Всеукраїнського огляду-конкурсу на кращий стан фізичного виховання в ДНЗ Куп’янського району у номінації «Кращі дошкільні навчальні заклади (сільського типу)»,запропонувала прийняти участь у виготовленні оберегів для воїнів АТО за ініціативою Топоркової Л.М.,  керівника секретаріату Куп΄янської районної організації Партії «Блок Петра Порошенка».

По першому питанню заслухали звіти керівників ДНЗ та НВК про профілактичну роботу з персоналом, батьками щодо збереження здоров’я дітей, посилення контролю за проведенням ранкового прийому дітей, результати моніторингу показників відвідування дітьми ДНЗ, зменшення показників захворюваності дітей, пропуску дітей по поважним причинам.

По другому питанню Якубинська О.Б., методист ІМЦ відділу освіти з питань соціального захисту дітей, ознайомила присутніх зі змінами у нормативно-правових та законодавчих документах, що регламентують дане питання, графіком проходження поглиблених медичних оглядів у 2018 році.

Роженцова Л.О., методист ІМЦ відділу освіти з кадрових питань, ознайомила  керівників ДНЗ та НВК  з новими нормативно-правовими  аспектами

оформлення трудових відносин  з працівниками в ДНЗ, відповіла на їх запитання, надала методичну допомогу щодо строків складання та подання звітів з кадрових питань.

 

Web-адреса: vokrda.kuprda.gov.ua/news/id/11291 | Переглядів: 65Дата публікації: 15:33 24.11.2017
Версія для слабо- зорих