Пошук
Анонс подій
16.12.2017
17.12.2017
19.12.2017
день - Участь в обласній виставці писанкарства «Різдвяна писанка» Участь в обласній виставці писанкарства «Різдвяна писанка» Організатор:Директор БДЮТ Ліненко Л.В. Час проведення:19.12.2017 (протягом дня) Місце проведення:На базі Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості»
10:00 - Відкриття інклюзивної групи для дітей з особливими освітніми потребами Відкриття інклюзивної групи для дітей з особливими освітніми потребами Організатор:Відділ освіти Час проведення:19.12.2017 10:00 Місце проведення:Глушківський ДНЗ (я-с) «Берізка»
Докладніше
Посилання
Національна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія
У грудні в Харкові очікуємо президентів України та Польщі. Юлія Світлична

Поділитися новиною:

У грудні в Харкові очікуємо президентів України та Польщі. Юлія Світлична

Про це голова ХОДА повідомила під час відкриття ІІ Польсько-українського форуму місцевого самоврядування в Харкові 23 листопада.

«Харків стає гарним майданчиком для укріплення двосторонніх відносин України та Польщі. Уже другий рік поспіль ми проводимо Українсько-польський форум щодо розвитку місцевого самоврядування. Дякуємо за це польським партнерам. Співпраця України та Польщі укріплюється, і ніякі провокації не розсварять наші дружні народи, - підкреслила Юлія Світлична. - У середині грудня очікуємо візит двох президентів – України та Польщі – сюди, в Харків».

Польсько-український форум місцевого самоврядування проходить у Харкові другий рік поспіль. Участь у ньому традиційно беруть керівники українських ОТГ та польських гмін, а також експерти, дипломати та представники бізнесу обох країн.

Ініціаторами та організаторами форуму є Харківська обласна державна адміністрація, Харківський центр розвитку місцевого самоврядування, Генеральне консульство Республіки Польща у м. Харкові, ГО «Польсько-українська аграрна асоціація», Програма «U-LEAD з Європою» та Міжнародний фонд «Солідарність».

У роботі форуму візьмуть участь близько 400 представників органів місцевого самоврядування, державної влади та громадських організацій Харківської області, а також представники делегацій з 7 областей України, українських і польських ділових та експертних кіл.

Web-адреса: kuprda.gov.ua/news/id/11275 | Переглядів: 8Дата публікації: 14:52 23.11.2017