Пошук
Анонс подій
22.04.2018
23.04.2018
день - Виїзди до ЗЗСО з метою перевірки підготовки ПЗВ до роботи влітку Виїзди до ЗЗСО з метою перевірки підготовки ПЗВ до роботи влітку Організатор:Відділ освіти Час проведення:23.04.2018 (протягом дня) Місце проведення:ЗЗСО району
день - Участь в обласній виставці-акції «SOS - вернісаж» Участь в обласній виставці-акції «SOS - вернісаж» Організатор:Директор БДЮТ Ліненко Л.В. Час проведення:23.04.2018 (протягом дня) Місце проведення:На базі КЗ «Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості».
24.04.2018
Докладніше
Посилання
Національна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія
Участь у обласному етапі фестивалю ораторського мистецтва
Участь у обласному етапі фестивалю ораторського мистецтва

Поділитися новиною:

Участь у обласному етапі фестивалю ораторського мистецтва

З метою виявлення й підтримки лінгвістично обдарованих дітей, сприяння розкриттю їхнього таланту, розумових здібностей, формування громадянської та загальнокультурної компетентностей...

виховання почуття національної гідності й патріотизму, з нагоди Дня української писемності та мови 17 жовтня 2017 року в КВНЗ «Харківській академії неперервної освіти» відбувся Фестиваль ораторського мистецтва за темою «Стежинок у світі є багато, та лиш одна веде крізь усе життя: із безтурботного дитинства в майбуття (І. Федчишин)». 

   Куп’янський район  на фестивалі представляла  Ткачова Аліна, учениця 11 класу Кругляківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, яку  підготувала вчитель української мови та літератури  Пономарьова Т.В. У фестивалі брали участь 53 учасники: переможці районного  етапу  фестивалю ораторського мистецтва. Журі було складно обрати  переможців, тому що виступи були цікавими, кожен з учасників розкрив і виявив власне бачення запропонованої теми.

Методист ІМЦ Лозовська І.М.

 

Альбом: Участь у обласному етапі фестивалю ораторського мистецтва
Web-адреса: vokrda.kuprda.gov.ua/news/id/11086 | Переглядів: 122Дата публікації: 10:25 25.10.2017
Версія для слабо- зорих