Пошук
Анонс подій
23.02.2018
26.02.2018
день - Продовження реєстрації на основну сесії ЗНО Продовження реєстрації на основну сесії ЗНО Організатор:Відділ освіти Час проведення:26.02.2018 (протягом дня) Місце проведення:ЗНЗ району, пункт реєстрації м.Харків, ХРЦОЯО
день - Участь в обласній фотовиставці «Територія пригод – 2018» Участь в обласній фотовиставці «Територія пригод – 2018» Організатор:Директор БДЮТ Ліненко Л.В. Час проведення:26.02.2018 (протягом дня) Місце проведення:На базі КЗ «Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості»
27.02.2018
Докладніше
Посилання
Національна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія
Участь у обласному етапі фестивалю ораторського мистецтва
Участь у обласному етапі фестивалю ораторського мистецтва

Поділитися новиною:

Участь у обласному етапі фестивалю ораторського мистецтва

З метою виявлення й підтримки лінгвістично обдарованих дітей, сприяння розкриттю їхнього таланту, розумових здібностей, формування громадянської та загальнокультурної компетентностей...

виховання почуття національної гідності й патріотизму, з нагоди Дня української писемності та мови 17 жовтня 2017 року в КВНЗ «Харківській академії неперервної освіти» відбувся Фестиваль ораторського мистецтва за темою «Стежинок у світі є багато, та лиш одна веде крізь усе життя: із безтурботного дитинства в майбуття (І. Федчишин)». 

   Куп’янський район  на фестивалі представляла  Ткачова Аліна, учениця 11 класу Кругляківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, яку  підготувала вчитель української мови та літератури  Пономарьова Т.В. У фестивалі брали участь 53 учасники: переможці районного  етапу  фестивалю ораторського мистецтва. Журі було складно обрати  переможців, тому що виступи були цікавими, кожен з учасників розкрив і виявив власне бачення запропонованої теми.

Методист ІМЦ Лозовська І.М.

 

Альбом: Участь у обласному етапі фестивалю ораторського мистецтва
Web-адреса: vokrda.kuprda.gov.ua/news/id/11086 | Переглядів: 107Дата публікації: 10:25 25.10.2017
Версія для слабо- зорих