Пошук
Анонс подій
23.05.2018
24.05.2018
25.05.2018
Докладніше
Посилання
Національна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія
Нас із давніх часів об’єднує сила козацького духу. Ця кров тече в наших жилах. Юлія Світлична

Поділитися новиною:

Нас із давніх часів об’єднує сила козацького духу. Ця кров тече в наших жилах. Юлія Світлична

Голова ХОДА разом із військовими, ветеранами АТО, духівництвом та громадськістю взяла участь у заходах з нагоди Дня захисника України.

«14 жовтня має символічну історію. Ми сьогодні відзначаємо декілька дат, що пов’язані з багатовіковою історією боротьби українського народу за незалежність та за свободу своєї держави, - звернулася Юлія Світлична до учасників заходу. - Сьогодні ми схиляємо голови перед героїчними подвигами тих, хто боровся впродовж усього періоду становлення та завоювання незалежності нашої держави. Ми також говоримо слова подяки всім тим цивільним, хто в тилу, об’єднуючи зусилля, робить усе задля того, щоб наша держава ставала міцніше, розвивалася та жила. Сьогодні – особливі слова подяки всім військовим: тим, хто стоїть на кордонах оборони нашої держави, ветеранам АТО. З гідністю, з честю - ви завжди готові прийти на допомогу всій нашій країні, щоб захистити мир та свободу. Дякую вам за цю державницьку позицію. Нас із давніх часів об’єднує сила козацького духу. Ця кров тече в наших жилах. Об’єднання, воля, сила, гідність, братерство – це те, що нас завжди рятує, завжди приносить нам перемогу».

Голова ради Харківської обласної громадської організації «Спілка ветеранів АТО» Микола Сапелкін наголосив, що 14 жовтня нерозривно пов’язане з історією та культурою України, її традиціями.

«Це традиції козацтва, традиції Української повстанської армії. І нині саме ми з вами творимо сьогоднішню історію боротьби України за її незалежність та територіальну цілісність, - сказав Микола Сапелкін. - Нас об’єднує любов до України, спроможність та готовність померти за її незалежність та територіальну цілісність».

Учасники заходу вшанували пам’ять усіх захисників України, що загинули в боротьбі за нашу державу, та поклали квіти до каменю захисникам України на однойменній площі в Харкові.

Web-адреса: kuprda.gov.ua/news/id/11039 | Переглядів: 24Дата публікації: 14:33 14.10.2017
Версія для слабо- зорих