Пошук
Анонс подій
24.01.2018
день - Заходи з відзначення Дня пам’яті героїв Крут Заходи з відзначення Дня пам’яті героїв Крут Організатор:Відділ освіти Час проведення:24.01.2018 (протягом дня) Місце проведення:ЗНЗ району
10:00 - Участь у ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії Участь у ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії Організатор:Відділ освіти Час проведення:24.01.2018 10:00 Місце проведення:Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна
25.01.2018
26.01.2018
09:00 - Нарада заступників керівників ЗНЗ з НВР Нарада заступників керівників ЗНЗ з НВР
1.Про методичну роботу, виконання навчальних програм загальноосвітніми навчальними закладами у І семестрі 2017/2018 навчального року.
2.Про стан роботи загальноосвітніх начальних закладів щодо підготовки учнів до зовнішнього незалежного оцінювання 2018 року.
3. Про підсумки проведення І, ІІ етапів та участь у ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів.
4. Про підготовку відповідної документації педагогічних працівників, які атестуються на рівні районної атестаційної комісії
Організатор:Відділ освіти Час проведення:26.01.2018 09:00 Місце проведення:Відділ освіти

13:00 - Апаратна нарада відділу освіти Апаратна нарада відділу освіти
1. Про підсумки проведення першого (районного) етапу всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2018».
2. Про планування проведення районних масових заходів на ІІ семестр 2017/2018 навчального року.
Організатор:Відділ освіти Час проведення:26.01.2018 13:00 Місце проведення:Відділ освіти

Докладніше
Посилання
Національна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія
Для ОТГ регіону провели семінар щодо формування бюджетів

Поділитися новиною:

Для ОТГ регіону провели семінар щодо формування бюджетів

Захід організували спільно Мінрегіон, ХОДА та Харківський центр розвитку місцевого самоврядування.

Слухачами семінару стали бухгалтери та керівники фінансових підрозділів об’єднаних громад, що вже перейшли на прямі взаємовідносини з держбюджетом, а також громад, в яких перші вибори відбудуться 29 жовтня. Також інтерес до заходу виявили представники фінансових відділів РДА у тих районах, де, згідно з перспективним планом формування територій громад області, мають бути створені ОТГ.

У вступному слові директор ЦРМС Діана Баринова підкреслила, що питання бюджету є ключовими при формуванні спроможних об’єднаних громад.

«Наше завдання - швидко реагувати на зміни, які диктує нам час, та використовувати всі нові можливості, що при цьому виникають. Сьогодні на Харківщині створено 12 об’єднаних територіальних громад. У 7 з них 29 жовтня цього року відбудуться перші вибори. Отже, буде зовсім мало часу для якісного формування бюджету об’єднаної громади на 2018 рік. Тому час приділити цьому увагу саме зараз», - звернулась до учасників семінару Діана Баринова.

Протягом цілого дня фахівці фінансових підрозділів різних рівнів спілкувалися зі своїми колегами - експертами національного рівня та мали змогу поставити будь-які питання, що їх турбують. Серед експертів семінару: Яніна Казюк - координатор з фінансової децентралізації Центрального офісу реформ при Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України та Світлана Демиденко – експерт фінансового моніторингу Центрального офісу реформ. Також у заході взяла участь перший заступник директора Департаменту фінансів ХОДА Наталя Дусь.

Web-адреса: kuprda.gov.ua/news/id/11037 | Переглядів: 23Дата публікації: 08:30 17.10.2017