Пошук
Анонс подій
20.11.2017
день - Участь в обласній акції «Молодь за здоровий спосіб життя» Участь в обласній акції «Молодь за здоровий спосіб життя» Організатор:Директор БДЮТ Ліненко Л.В. Час проведення:20.11.2017 (протягом дня) Місце проведення:На базі КЗ «Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості».
день - Заходи із вшанування пам’яті жертв Голодоморів Заходи із вшанування пам’яті жертв Голодоморів Організатор:Відділ освіти Час проведення:20.11.2017 (протягом дня) Місце проведення:ЗНЗ району
21.11.2017
22.11.2017
Докладніше
Посилання
Національна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія
Коментар з нагоди Дня захисника України

Поділитися новиною:

Коментар з нагоди Дня захисника України

14 жовтня ми відзначаємо одразу декілька важливих, сильних та світлих свят. Щиро вітаю всіх зі святом Покрови Пресвятої Богородиці, з Днем українського козацтва та з Днем захисника України!

Ці свята українці недаремно відзначають в один день. Адже сучасні захисники України продовжують традиції козаків – вільних воїнів, мужніх захисників української землі. І саме Пресвяту Богородицю українське козацтво в усі часи вважало своєю покровителькою.

14 жовтня – день сили та мужності українського народу. Адже він об’єднує захисників України всіх часів: воїнів Київської Русі та Запорозької Січі, армії Української Народної Республіки, Героїв Крут, бійців Української повстанської армії та українців, що боролися проти нацизму, сучасних воїнів та ветеранів АТО. У всіх цих міцних та відданих українців усіх часів були та є спільна любов і спільна надія – держава Україна, рідна домівка, за свободу та волю якої варто боротися. І сьогоднішні воїни АТО є гідними нащадками багатьох поколінь відважних українців, їхнім продовженням у XXI столітті.

Вітаю всіх захисників України усіх поколінь. Ви – щит, який обороняє мирну Україну. Щиро бажаю цьому щиту моці й сили, здоров’я вам та вашим рідним і мирного неба над Україною!

Слава Україні!

Web-адреса: kuprda.gov.ua/news/id/11029 | Переглядів: 10Дата публікації: 08:20 14.10.2017