Пошук
Анонс подій
23.05.2018
24.05.2018
25.05.2018
Докладніше
Посилання
Національна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія
Голова ХОДА разом з учасниками АТО відвідала пацієнтів обласного госпіталю ветеранів війни

Поділитися новиною:

Голова ХОДА разом з учасниками АТО відвідала пацієнтів обласного госпіталю ветеранів війни

Керівник області ознайомилася з роботою медзакладу та привітала його пацієнтів із майбутніми святами – Покрови та Днем захисника України.

«Сьогодні, шановні ветерани, я хочу дякувати за те, що ви зробили. За те, що ви робите, за тих синів, яких ви виростили. За те нове покоління, яке сьогодні боронить нашу область та Україну», - сказала Юлія Світлична, звертаючись до пацієнтів госпіталю.

Вона побажала ветеранам здоров’я та міцного духу – такого, який вони мали все життя, а також любові та миру.

«Часи важкі, і тільки разом, об’єднавшись, ми зможемо зробити гарні справи задля майбутнього. Якщо ми не будемо дивитися на те, чим нас лякають, а будемо розвиватися та рухатися вперед, усе вийде», - відзначила керівник області.

Вона також повідомила ветеранам про те, що було зроблено керівництвом області для покращення умов та оновлення матеріально-технічної бази в КЗОЗ «Обласний госпіталь ветеранів війни».

«Цього року ми поставили нове обладнання в госпіталь. Робимо ремонт у харчоблоку. Ми робимо все можливе задля того, щоб зміцнити матеріально-технічну базу та провести необхідні ремонти в закладах різних сфер – соціальної, освітянської, медичної - по всій Харківській області», - наголосила Юлія Світлична.

Web-адреса: kuprda.gov.ua/news/id/11027 | Переглядів: 29Дата публікації: 16:41 12.10.2017
Версія для слабо- зорих