Пошук
Анонс подій
23.05.2018
24.05.2018
25.05.2018
Докладніше
Посилання
Національна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія
Проведення навчально-практичного семінару та майстер-класу з чирлідингу
Проведення навчально-практичного семінару та майстер-класу з чирлідингу

Поділитися новиною:

Проведення навчально-практичного семінару та майстер-класу з чирлідингу

7 жовтня 2017 року в м. Харкові для учнів організовано та проведено навчально-практичний семінар та майстер клас «Впровадження варіативного модулю «Чирлідинг» до процесу фізичного виховання школярів».

Організаторами семінару є Міністерство освіти і науки України, ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» та Громадська організація «Федерація чирлідингу та чирспорту України».

Проводив семінар-практикум та майстер-клас Боляк Андрій Анатолійович (Голова Громадської організації «Федерація чирлідингу та  спорту України», кандидат з фізичного виховання та спорту). Учасників семінару поділили на групи, в яких відпрацьовували: положення кистей при виконанні базових рухів рук чирлідерів; види хлопків; позиції для базових рухів руками; позиції ніг та статики. Група дівчат Петропавлівської ЗОШ І-ІІІ ст. на чолі з учителем фізичної культури Шабановою Ларисою Миколаївною прийняли участь у даному семінарі, набули певного досвіду  з методики чирлідингу, який в подальшому буде впроваджуватися в навчальну програму фізичного виховання учнів.

Альбом: Проведення навчально-практичного семінару та майстер-класу з чирлідингу Альбом: Проведення навчально-практичного семінару та майстер-класу з чирлідингу Альбом: Проведення навчально-практичного семінару та майстер-класу з чирлідингу Альбом: Проведення навчально-практичного семінару та майстер-класу з чирлідингу Альбом: Проведення навчально-практичного семінару та майстер-класу з чирлідингу Альбом: Проведення навчально-практичного семінару та майстер-класу з чирлідингу Альбом: Проведення навчально-практичного семінару та майстер-класу з чирлідингу Альбом: Проведення навчально-практичного семінару та майстер-класу з чирлідингу Альбом: Проведення навчально-практичного семінару та майстер-класу з чирлідингу
Web-адреса: vokrda.kuprda.gov.ua/news/id/10990 | Переглядів: 106Дата публікації: 16:41 09.10.2017
Версія для слабо- зорих