Пошук
Посилання
Національна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія
Організація літнього оздоровлення та відпочинку
Організація літнього оздоровлення та відпочинку

Поділитися новиною:

Організація літнього оздоровлення та відпочинку

Організація літнього оздоровлення та відпочинку у Курилівському ДНЗ (ясла-садок) «Калинка»

Організація літнього оздоровлення та відпочинку має велике значення для відновлення сил, поліпшення стану здоров`я дітей дошкільних закладів.

В нашому садочку літньої пори діти частіше бувають на свіжому повітрі, на майданчиках. Адже саме тут відбуваються основні оздоровчі моменти.

Ранок у Курилівському ДНЗ  (ясла-садок) «Калинка» починається із зарядки та спортивного бігу.

У всіх групах влітку проводяться повітряні ванни, сонячні ванни і загартування. Повітряні ванни особливо ефективні якщо вони проводяться в русі. Щоб діти не втомилися вправи великої рухливості чергуються із спокійними.

Значний час протягом дня відводиться на гігієнічний догляд за дітьми і роботу, пов’язану з вихованням у них гігієнічних навичок. Ретельний догляд за дітьми-основна умова охорони їх від захворювань. Перш за все вихователі слідкують за чистотою рук. Дітей привчають мити руки після забруднення і після користування туалетом. Миття ніг в дошкільному закладі проводиться влітку перед обідом. Маленьким дітям миють ноги дорослі, а діти середньої і старшої групи привчаються робити це самостійно.

Сонячні ванни проводяться тільки під наглядом медичної сестри.

Вихователі використовують усі можливості природного середовища. Літні міні-заняття влаштовують у куточках відпочинку: на травичці. Діти полюбляють казко терапію, музикотерапію, психогімнастику, пальчикову гімнастику, масаж на свіжому повітрі.

Аби малюки не втомлювалися, вихователі змінюють види діяльності: спочатку-гра, потім-хороводи. У спекотну днину діти відпочивають в затінку дерев.

У садочку гнучкий режим з максимальним перебуванням дітей на свіжому повітрі та активний відпочинок. Особливу увагу в нашому садочку приділяємо організації і проведенню літніх спортивних свят та розваг: «Ми із спортом дружимо», «Ігри та змагання починаємо зрання». Ці заходи надовго запам’ятаються малюкам цікавими змаганнями та конкурсами, веселими зустрічами з казковими героями, радістю і посмішками.

Web-адреса: vokrda.kuprda.gov.ua/news/id/10542 | Переглядів: 96Дата публікації: 10:09 30.06.2017
Версія для слабо- зорих