Пошук
Анонс подій
22.04.2018
23.04.2018
день - Виїзди до ЗЗСО з метою перевірки підготовки ПЗВ до роботи влітку Виїзди до ЗЗСО з метою перевірки підготовки ПЗВ до роботи влітку Організатор:Відділ освіти Час проведення:23.04.2018 (протягом дня) Місце проведення:ЗЗСО району
день - Участь в обласній виставці-акції «SOS - вернісаж» Участь в обласній виставці-акції «SOS - вернісаж» Організатор:Директор БДЮТ Ліненко Л.В. Час проведення:23.04.2018 (протягом дня) Місце проведення:На базі КЗ «Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості».
24.04.2018
Докладніше
Посилання
Національна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія
Форум: "Відповідальне лідерство"
Форум: \"Відповідальне лідерство\"

Поділитися новиною:

Форум: "Відповідальне лідерство"

20 червня голова та заступник голови РРС «Оскіл» Шапка Єлизавета (Кіндрашівська ЗОШ І-ІІІ ст.) та Пелих Дмитро (Кислівська ЗОШ І-ІІІ ст.) взяли участь у форумі «Відповідальне лідерство», який відбувся на базі Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна.

Форум розпочався відеопрезентацією про діяльність Української Академії Лідерства.

Далі проходила панельна дискусія «Відповідальне лідерство», в ході якої від кожної «лінійки» («Освіта», «Політика і влада», «Громадська діяльність та благодійність», «Міжнародні відносини», «Культура та мистецтво», «Медіа», «Бізнес») виступив спікер, який ділився власним досвідом успіху,  відпрацювання лідерських якостей та своїми досягненнями.

Після панельної дискусії учасники форуму мали можливість обрати «лінійку», яка їх найбільше зацікавила, для більш детального ознайомлення. Єлизавета та Дмитро обрали «лінійки» «Освіта» та «Медіа».

Виступали спікери: Роман Тичківський – керівник Української Академії Лідерства та Ігор Соломадін – вчитель приватного інноваційного навчального закладу «Гімназія «Очаг», викладач кафедри медіакомунікацій ХНУ ім. В.Н. Каразіна, Богдан Кутєпов – журналіст «Громадське.ua», журналіст-розслідувач, шоумен, телеведучий та Наталія Курдюкова – режисер-документаліст, журналіст, керівник і співзасновник незалежного суспільно-політичного проекту «Накипело».

Всі учасники мали можливість поставити запитання до спікерів.

Завдяки форуму «Відповідальне лідерство» Єлизавета та Дмитро отримали нові знання, зрозуміли, якими шляхами досягається успіх, формується лідерство, цілісність особистості, а найголовніше що саме від сучасної молоді залежить майбутнє України.

Куратор РРС «Оскіл» Лозовська І.М.

 

Альбом: Форум: "Відповідальне лідерство" Альбом: Форум: "Відповідальне лідерство" Альбом: Форум: "Відповідальне лідерство"
Web-адреса: vokrda.kuprda.gov.ua/news/id/10499 | Переглядів: 115Дата публікації: 16:28 21.06.2017
Версія для слабо- зорих