Пошук
Посилання
Національна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія
08 червня 2017 року – ЗНО з біології
08 червня 2017 року – ЗНО з біології

Поділитися новиною:

08 червня 2017 року – ЗНО з біології

пройшли 47-ім учнів з 12-ти загальноосвітніх навчальних закладів Куп’янського району у пункті тестування м.Харків

Сертифікаційна робота з біології налічує 50 завдань різних форм: з вибором однієї правильної відповіді (40 завдань), на встановлення відповідності (6 завдань) та з вибором трьох правильних відповідей із трьох груп запропонованих варіантів відповідей (4 завдання).

При визначенні результату зовнішнього незалежного оцінювання з біології за шкалою 100–200 балів ураховують тестовий бал, отриманий учасником за виконання всіх завдань сертифікаційної роботи. Визначення тестового бала здійснюється на основі схем нарахування балів за виконання завдань сертифікаційної роботи (подано в Характеристиці сертифікаційної роботи).

 

У процесі визначення результатів зовнішнього незалежного оцінювання за шкалою 100–200 балів буде встановлено поріг «склав/не склав» – мінімальний тестовий бал, який за виконання сертифікаційної роботи може отримати учасник із мінімальним рівнем знань. На основі тестового бала кожного учасника, який подолав поріг «склав/не склав», буде визначено його рейтингову оцінку за шкалою 100–200 балів.

 

Учасники, які подолають поріг «склав/не склав», зможуть узяти участь у конкурсному відборі до вищих навчальних закладів.

 

Випускники загальноосвітніх навчальних закладів поточного року, які обрали біологію для проходження державної підсумкової атестації у формі зовнішнього незалежного оцінювання, також отримають оцінку за шкалою 1–12 балів. У такому разі в процесі визначення результату буде використано тестовий бал, отриманий учасником за виконання всіх завдань сертифікаційної роботи.

 

Результати зовнішнього незалежного оцінювання з біології будуть розміщені на інформаційних сторінках учасників до 19 червня 2017 року.

 

Літвінова І.В., відповідальна за організацію проведення зовнішнього незалежного оцінювання відділу освіти Куп’янської РДА 

Web-адреса: vokrda.kuprda.gov.ua/news/id/10454 | Переглядів: 76Дата публікації: 12:50 08.06.2017
Версія для слабо- зорих