Пошук
Анонс подій
23.04.2018
день - Виїзди до ЗЗСО з метою перевірки підготовки ПЗВ до роботи влітку Виїзди до ЗЗСО з метою перевірки підготовки ПЗВ до роботи влітку Організатор:Відділ освіти Час проведення:23.04.2018 (протягом дня) Місце проведення:ЗЗСО району
день - Участь в обласній виставці-акції «SOS - вернісаж» Участь в обласній виставці-акції «SOS - вернісаж» Організатор:Директор БДЮТ Ліненко Л.В. Час проведення:23.04.2018 (протягом дня) Місце проведення:На базі КЗ «Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості».
24.04.2018
25.04.2018
Докладніше
Посилання
Національна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія
Випускний бал «Фабрика зірок»
Випускний бал «Фабрика зірок»

Поділитися новиною:

Випускний бал «Фабрика зірок»

31 травня 2017 року у Курилівському дошкільному навчальному закладі (ясла-садок) «Калинка» Курилівської сільської відбувся випускний бал «Фабрика зірок».

Погляньте, ось ляльки засумували,

Ведмедики похнюпившись сидять

Адже ми з ними гратись перестали,

Не можемо до школи їх узять!

         Кожен рік дитячий садок відправляє до школи незвичайних дошкільнят, найталановитіших, най чудових зірок.

         Наші зірочки, створили справжнє свято та переконливо довели, що вони готові з дошкільнят перетворитись на школярів. Як завжди, свято було насичене веселими піснями та таночками, зворушливими віршиками та привітаннями.

Дітей, батьків та колектив дошкільного закладу, на святі, привітали заступник начальника відділу освіти Куп’янської районної державної адміністрації Балабай В.І., заступник Курилівського сільського голови Загоруйко Н.В., від імені сільської ради, подарувала діткам подарунки, які стануть у пригоді у подальшому навчанні.

  

Альбом: Випускний бал «Фабрика зірок» Альбом: Випускний бал «Фабрика зірок» Альбом: Випускний бал «Фабрика зірок» Альбом: Випускний бал «Фабрика зірок» Альбом: Випускний бал «Фабрика зірок» Альбом: Випускний бал «Фабрика зірок» Альбом: Випускний бал «Фабрика зірок» Альбом: Випускний бал «Фабрика зірок»
Web-адреса: vokrda.kuprda.gov.ua/news/id/10451 | Переглядів: 90Дата публікації: 12:43 12.06.2017
Версія для слабо- зорих