Пошук
Посилання
Національна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія
Зустріч вчителів Куп’янського району з Задорожним Костянтином Миколайовичем
Зустріч вчителів Куп’янського району з Задорожним Костянтином Миколайовичем

Поділитися новиною:

Зустріч вчителів Куп’янського району з Задорожним Костянтином Миколайовичем

02 червня 2017 року і відділі освіти відбулася зустріч вчителів біології, хімії, екології та основ здоров'я з автором шкільних підручників для загальноосвітніх навчальних закладів «Біологія»

Зустріч з кандидатом біологічних наук, доцентом кафедри інженерної екології міст Харківського національного університету міського господарства ім.Бекетова, головним редактором журналу «Біологія»  ВГ «Ранок», автором багатьох публікацій, численних навчально-методичних посібників з біології, робочих зошитів і програм з грифом МОН України  відбулася не випадково. Цього дня на зустріч з науковцем чекали учні-учасники літньої екологічної школи на базі Піщанської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Темою для дискусії педагогічної спільноти району з автором  нового підручника було  формування компетентностей при викладанні біології у 9 класі.  Костянтин Миколайович проаналізував проект нової програми з біології 9-го класу, звернув увагу на проблемні моменти навчального матеріалу.

Учасникам заходу було запропоновано демоверсії нових підручників біології та основ здоров’я (автор Тагліна О.В.) для 9-го класу. Спільно обговорено шляхи удосконалення зошитів з біології на друкованій основі. Надано методичні рекомендації вчителям-предметникам щодо календарно-тематичного планування з біології (9 клас), використання Інтернет-ресурсів під час викладання предмету.

Робоча поїздка науковця мала продовження у стінах Піщанської школи під час зустрічі з молодими науковцями району.

 

Літвінова І.В., завідувач, Фоменко А.М., методист інформаційно-методичного центру відділу освіти

 

 

 

Альбом: Зустріч вчителів Куп’янського району з Задорожним Костянтином Миколайовичем Альбом: Зустріч вчителів Куп’янського району з Задорожним Костянтином Миколайовичем Альбом: Зустріч вчителів Куп’янського району з Задорожним Костянтином Миколайовичем Альбом: Зустріч вчителів Куп’янського району з Задорожним Костянтином Миколайовичем Альбом: Зустріч вчителів Куп’янського району з Задорожним Костянтином Миколайовичем Альбом: Зустріч вчителів Куп’янського району з Задорожним Костянтином Миколайовичем Альбом: Зустріч вчителів Куп’янського району з Задорожним Костянтином Миколайовичем Альбом: Зустріч вчителів Куп’янського району з Задорожним Костянтином Миколайовичем Альбом: Зустріч вчителів Куп’янського району з Задорожним Костянтином Миколайовичем Альбом: Зустріч вчителів Куп’янського району з Задорожним Костянтином Миколайовичем
Web-адреса: vokrda.kuprda.gov.ua/news/id/10411 | Переглядів: 177Дата публікації: 08:09 02.06.2017
Версія для слабо- зорих