Пошук
Посилання
Національна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія
25 травня 2017 року ЗНО з німецької мови
25 травня 2017 року ЗНО з німецької мови

Поділитися новиною:

25 травня 2017 року ЗНО з німецької мови

проходить Давидова Ілона Олександрівна, учениця 11-го класу Піщанської ЗОШ І-ІІІ ступенів на базі Харківського інституту фінансів Київського національного торговельно-економічного університету (пров. Плетньовський,5, м.Харків).

Сертифікаційна робота з німецької  мови налічує 43 завдання різних форм та складається з трьох частин: «Читання» (22 завдання), «Використання мови» (20 завдань) й «Письмо» (одне завдання відкритої форми з розгорнутою відповіддю).

При визначенні результату зовнішнього незалежного оцінювання з німецької мови за шкалою 100–200 балів ураховують тестовий бал, отриманий учасником за виконання всіх завдань сертифікаційної роботи. Визначення тестового бала здійснюється на основі схем нарахування балів за виконання завдань сертифікаційної роботи (подано в Характеристиці сертифікаційної роботи) та Критеріїв оцінювання завдань відкритої форми з розгорнутою відповіддю.

У процесі визначення результатів зовнішнього незалежного оцінювання за шкалою 100–200 балів буде встановлено поріг «склав/не склав» – мінімальний тестовий бал, який за виконання сертифікаційної роботи може отримати учасник із мінімальним рівнем знань. На основі тестового бала кожного учасника, який подолав поріг «склав/не склав», буде визначено його рейтингову оцінку за шкалою 100–200 балів.

Учасники, які подолають поріг «склав/не склав», зможуть узяти участь у конкурсному відборі до вищих навчальних закладів.

Випускники загальноосвітніх навчальних закладів поточного року, які обрали німецьку мову для проходження державної підсумкової атестації у формі зовнішнього незалежного оцінювання, також отримають оцінку за шкалою 1–12 балів. У такому разі в процесі визначення результату буде використано тестовий бал, отриманий учасником за виконання завдань № 1–16 частини «Читання», № 23–32 частини «Використання мови» та № 43 частини «Письмо».

Результати зовнішнього незалежного оцінювання з німецької мови будуть розміщені на інформаційних сторінках учасників до 15 червня 2017 року.

 

 

Літвінова І.В., відповідальна за організацію проведення зовнішнього незалежного оцінювання відділу освіти Куп’янської РДА 

Web-адреса: vokrda.kuprda.gov.ua/news/id/10372 | Переглядів: 126Дата публікації: 10:43 25.05.2017
Версія для слабо- зорих