Пошук
Посилання
Національна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія
День здоровʼя у «Веселці»
День здоровʼя у «Веселці»

Поділитися новиною:

День здоровʼя у «Веселці»

Спортивна розвага «Пригоди домовичка Кузі» відбулася у Петропавлівському ДНЗ (ясла-садок) «Веселка Петропавлівської сільської ради Купʼянського району Харківської області.

Підготували її та провели для дошкільнят інструктор з фізичної культури Маслєннікова Тетяна Валеріївна та музичний керівник Красюк Тетяна Володимирівна. Кожна вікова група, разом з вихователями та помічниками вихователів  підготувала емблеми, девізи, створила свій неповторний спортивний образ. Діти розповідали про здорове харчування, здоровий спосіб життя, пропагували заняття різноманітними видами спорту, разом з дорослими позмагалися у виконанні комплексів ранкових гімнастик. Із позитивним настроєм після розваги дошкільнята відправилися на міні-стадіончик закладу пограти у футбол.

Альбом: День здоровʼя у «Веселці» Альбом: День здоровʼя у «Веселці» Альбом: День здоровʼя у «Веселці» Альбом: День здоровʼя у «Веселці» Альбом: День здоровʼя у «Веселці» Альбом: День здоровʼя у «Веселці» Альбом: День здоровʼя у «Веселці» Альбом: День здоровʼя у «Веселці»
Web-адреса: vokrda.kuprda.gov.ua/news/id/10184 | Переглядів: 112Дата публікації: 14:28 20.04.2017
Версія для слабо- зорих