Пошук
Анонс подій
23.05.2018
24.05.2018
25.05.2018
Докладніше
Посилання
Національна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія
Семінар-практикум для вчителів фізичної культури «Урок волейболу в школі як засіб фізичного виховання»
Семінар-практикум для вчителів фізичної культури «Урок волейболу в школі як засіб фізичного виховання»

Поділитися новиною:

Семінар-практикум для вчителів фізичної культури «Урок волейболу в школі як засіб фізичного виховання»

12 квітня 2017 року на базі Кругляківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Куп’янської районної ради Харківської області відбувся семінар- практикум для вчителів фізичної культури загальноосвітніх навчальних закладів району «Урок волейболу в школі як засіб фізичного виховання».

Методичний захід складався з теоретичної та практичної частин.

Теоретична частина була представлена учасникам семінару-практикуму у вигляді презентації досвіду роботи учителя фізичної культури Заїки О.Г. з теми «Урок волейболу в школі як засіб фізичного виховання». У своєму виступі учитель висвітлив  методичні  рекомендації  щодо організації занять волейболом, зупинився на питаннях дотримання правил техніки безпеки. 

У ході практичної частини семінару педагоги відвідали майстер-клас «Вивчення окремих елементів волейболу» та провели товариський матч з учнями  школи. Переконливу перемогу у напруженій боротьбі одержали учні Кругляківської школи.

Заїка Олександр Григорович продемонстрував належне володіння методикою предмета. Всі присутні вчителі фізичної культури відмітили хорошу фізичну та технічну підготовку учнів з фізичної культури.

У ході семінару учителі обмінялися досвідом роботи. Під час обговорення проведених заходів учасники семінару відмітили їх корисність та необхідність використання одержаних знань в своїй роботі.

 

Альбом: Семінар-практикум для вчителів фізичної культури «Урок волейболу в школі як засіб фізичного виховання» Альбом: Семінар-практикум для вчителів фізичної культури «Урок волейболу в школі як засіб фізичного виховання» Альбом: Семінар-практикум для вчителів фізичної культури «Урок волейболу в школі як засіб фізичного виховання» Альбом: Семінар-практикум для вчителів фізичної культури «Урок волейболу в школі як засіб фізичного виховання» Альбом: Семінар-практикум для вчителів фізичної культури «Урок волейболу в школі як засіб фізичного виховання» Альбом: Семінар-практикум для вчителів фізичної культури «Урок волейболу в школі як засіб фізичного виховання»
Web-адреса: vokrda.kuprda.gov.ua/news/id/10169 | Переглядів: 200Дата публікації: 16:10 19.04.2017
Версія для слабо- зорих