Пошук
Посилання
Національна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія
День здоров'я у «Веселці»
День здоров\

Поділитися новиною:

День здоров'я у «Веселці»

Спортивна розвага, присвячена Всесвітньому Дню здоров’я, відбулася у Петропавлівському ДНЗ (ясла-садок) «Веселка Петропавлівської сільської ради. Підготували її та провели для дошкільнят інструктор з фізичної культури Маслєннікова Тетяна Валеріївна та музичний керівник Красюк Тетяна Володимирівна.

Кожна вікова група, разом з вихователями, помічниками вихователів, батьками  підготувала емблеми, девізи, створила свій неповторний спортивний образ. Діти розповідали про здорове харчування, здоровий спосіб життя, пропагували заняття різноманітними видами спорту, разом з дорослими позмагалися у виконанні комплексів ранкової гімнастики. Із позитивним настроєм після розваги дошкільнята відправилися на міні-стадіон закладу пограти у футбол.

Альбом: День здоров'я у «Веселці» Альбом: День здоров'я у «Веселці» Альбом: День здоров'я у «Веселці» Альбом: День здоров'я у «Веселці» Альбом: День здоров'я у «Веселці» Альбом: День здоров'я у «Веселці» Альбом: День здоров'я у «Веселці» Альбом: День здоров'я у «Веселці»
Web-адреса: vokrda.kuprda.gov.ua/news/id/10149 | Переглядів: 135Дата публікації: 15:50 11.04.2017
Версія для слабо- зорих