Пошук
Посилання
Національна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія
Подорож у Закарпаття
Подорож у Закарпаття

Поділитися новиною:

Подорож у Закарпаття

З 21 по 27 березня 2017 року група лідерів учнівського самоврядування загальноосвітніх навчальних закладів Куп’янського району (Глушківської, Кругляківської, Піщанської, Кіндрашівської ЗОШ І-ІІІ ст., Новоосинівської ЗОШ І-ІІ ст.) за батьківський кошт та допомогу спонсорів на чолі з методистом ІМЦ відділу освіти Лозовською І.М. в рамках Проекту «Схід і Захід разом» у складі делегації лідерів Харківської області взяли участь у навчально-тематичному зборі, що проходив у Закарпатській області.

Кожен день був по-своєму особливим. В перший день подорожі учасники подорожі опинилися в невеличкому, чарівному, європейському містечку Мукачеве. В цей же день відвідали фортеці Закарпаття: величну і могутню «Фортеця Паланок», таємничу та романтину Чинадієвську фортецю середньовіччя Сент Міклош: фортецю кохання.

         Наступного дня учасники екскурсії відвідали бурхливий, стрімкий водоспад Шипіт, один з найкрасивіших, повноводних водоспадів Закарпаття, який знаходиться в горах на околиці с. Пилипець та легенду Карпат, одне з семи чудес України - гірське озеро Синевір, яке виникло більше 10 тисяч років тому на висоті 989 метрів над рівнем моря.

         Далі учасники екскурсії побували у санаторіях «Карпати», «Квітка полонини». Дізналися, що на території розкішного парку санаторію «Карпати» знаходиться колишня резиденція та мисливський будинок графів Ше́нборнів. В санаторії  «Квітка полонини» посмакували різними видами лікувальних мінеральних вод. Завершився день відвідуванням діючого жіночого Троїцького Кирило-Мефодіївського монастиря.

         Окремі території Закарпаття відомі своїми сирними виробами. В Нижньому селищі  учасники подорожі познайомилися з етапами виробництва  різних видів сирів, але найбільше всім сподобалась їх дегустація.  Побували в селі Іза, яке є центром лозоплетіння Закарпаття.                Найбільшим задоволенням стало купання в термальному басейні «Жайворонок» смт. Берегово.

Увечері на учасників екскурсії чекала зустріч з учнями с. Сторожинці Ужгородського району, на якій зразковий танцювальний колектив «Нова файта» здивував майстерним виконанням угорських та словацьких танців.

 А далі була дорога до м. Ужгород, прогулянка нічним містом, набережною річки Уж. Втомлені, але сповнені емоціями ми вирушили залізницею до одного з найстаріших міст України Львова.   Здійснили оглядову екскурсію центром міста, відвідали вірменський квартал, площу ринок, кавову копальню, майстерню кави, шоколаду. Але найбільше своєю пишністю, багатством, красою вразив один з кращих театрів у світі оперний театр ім. С. Крушельницької. Учасники екскурсії пройшли сходами театру, якими піднімалися королі та вельможі кінця ХІХ початку ХХ ст.

Увечері ми відбули на рідну Харківщину. Ця подорож згуртувала дітей та збагатила знання про культуру та життя Закарпатського краю. Висловлюємо подяку за організацію подорожі заступнику директора з навчально-методичної роботи Харківського обласного Палацу дитячої та юнацької творчості Підберезкіній Тетяні Євгенівні.

Методист інформаційно-методичного центру

відділу освіти Лозовська  І.М.

Альбом: Подорож у Закарпаття Альбом: Подорож у Закарпаття Альбом: Подорож у Закарпаття Альбом: Подорож у Закарпаття Альбом: Подорож у Закарпаття Альбом: Подорож у Закарпаття Альбом: Подорож у Закарпаття Альбом: Подорож у Закарпаття Альбом: Подорож у Закарпаття Альбом: Подорож у Закарпаття Альбом: Подорож у Закарпаття Альбом: Подорож у Закарпаття Альбом: Подорож у Закарпаття Альбом: Подорож у Закарпаття Альбом: Подорож у Закарпаття Альбом: Подорож у Закарпаття Альбом: Подорож у Закарпаття Альбом: Подорож у Закарпаття Альбом: Подорож у Закарпаття Альбом: Подорож у Закарпаття
Web-адреса: vokrda.kuprda.gov.ua/news/id/10078 | Переглядів: 169Дата публікації: 10:14 29.03.2017
Версія для слабо- зорих