Пошук
Посилання
Національна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія
Інформація про проведення семінару для вчителів початкових класів на базі Смородьківської ЗОШ І-ІІ ступенів
Інформація про проведення семінару для вчителів початкових класів на базі Смородьківської ЗОШ І-ІІ ступенів

Поділитися новиною:

Інформація про проведення семінару для вчителів початкових класів на базі Смородьківської ЗОШ І-ІІ ступенів

Відповідно до плану роботи відділу освіти Куп’янської районної державної адміністрації та районного інформаційно-методичного центру на 2017 рік 23 березня 2017 року було проведено районний семінар для вчителів початкових класів на базі Смородьківської ЗОШ І-ІІ ступенів за темою: «Компетентнісний підхід до засвоєння знань шляхом використання проектної технології навчання». У роботі семінару взяли участь вчителі всіх загальноосвітніх закладів району та методист відділу освіти Якубинська О.Б.

З доповіддю на тему «Упровадження проектної технології у навчально-виховний процес» перед педагогами району виступила директор Смородьківської загальноосвітньої школи Скрипка Л. А. У своїй доповіді директор школи зазначила, що проектна діяльність – одна з найперспективніших складових освітнього процесу, оскільки створює умови для творчого саморозвитку та самореалізації учнів, формує такі життєві компетенції як полікультурні, мовленнєві, інформаційні, політичні та соціальні. Самостійне здобування знань, систематизація їх, можливість орієнтуватися в інформаційному просторі, бачити проблему і приймати рішення відбувається завдяки  методу проектів. Саме тому вчителі школи активно впроваджують метод проектів у навчально-виховний процес.

 Учасники семінару відвідали  урок-проект з природознавства у  3-му  класі «Червона книга України», який провела учитель Бовтенко О. А.

Над цим проектом учні 3-го класу разом з учителем працювали протягом місяця. Діти були поділені на групи та отримали теми своїх міні-проектів. На відкритому уроці всі учні виступили зі своїми роботами та підготовленими презентаціями. Наприкінці уроку діти прикрасили карту України квітами з побажаннями миру, краси, добра нашій рідній Батьківщині. Третьокласники зробили висновки, що треба берегти, цінувати, охороняти тварин та рослини – усе, що нас оточує, бо природа – це дар, який потребує бережливого ставлення.

Логічним завершенням практичної частини семінару став спільний творчий виховний проект учнів початкових класів «Прийди, весно красна!» над яким діти почали працювати після свята Стрітення. Керівником цього  проекту була вчитель початкових класів Савич Л.А.

Пошуково-дослідницька робота з реалізації проекту велась учнями як спільно (це висівання квіткових рослин у ящики (на розсаду), виготовлення шпаківень, прибирання шкільного подвір’я, підготовка клумб до посівів, розучування веснянок, хороводів, пісень, народних ігор) так і індивідуально  (це підбір віршів про первоцвіти, загадок про перелітних птахів, малювання малюнків, підбір прислів’їв і приказок на весняну тематику). Заключним етапом проекту став виховний захід «Прийди, весно красна!», який був представлений учасникам семінару.

Належна підготовка з боку адміністрації школи та педагогічного колективу Смородьківської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів забезпечила проведення районного семінару на високому організаційному та методичному рівнях. Учасники семінару висловили своє позитивне ставлення до впровадження проектної технології навчання у початковій школі.

Альбом: Інформація про проведення семінару для вчителів початкових класів на базі Смородьківської ЗОШ І-ІІ ступенів Альбом: Інформація про проведення семінару для вчителів початкових класів на базі Смородьківської ЗОШ І-ІІ ступенів Альбом: Інформація про проведення семінару для вчителів початкових класів на базі Смородьківської ЗОШ І-ІІ ступенів Альбом: Інформація про проведення семінару для вчителів початкових класів на базі Смородьківської ЗОШ І-ІІ ступенів Альбом: Інформація про проведення семінару для вчителів початкових класів на базі Смородьківської ЗОШ І-ІІ ступенів Альбом: Інформація про проведення семінару для вчителів початкових класів на базі Смородьківської ЗОШ І-ІІ ступенів Альбом: Інформація про проведення семінару для вчителів початкових класів на базі Смородьківської ЗОШ І-ІІ ступенів Альбом: Інформація про проведення семінару для вчителів початкових класів на базі Смородьківської ЗОШ І-ІІ ступенів Альбом: Інформація про проведення семінару для вчителів початкових класів на базі Смородьківської ЗОШ І-ІІ ступенів Альбом: Інформація про проведення семінару для вчителів початкових класів на базі Смородьківської ЗОШ І-ІІ ступенів Альбом: Інформація про проведення семінару для вчителів початкових класів на базі Смородьківської ЗОШ І-ІІ ступенів Альбом: Інформація про проведення семінару для вчителів початкових класів на базі Смородьківської ЗОШ І-ІІ ступенів Альбом: Інформація про проведення семінару для вчителів початкових класів на базі Смородьківської ЗОШ І-ІІ ступенів
Web-адреса: vokrda.kuprda.gov.ua/news/id/10075 | Переглядів: 140Дата публікації: 08:27 28.03.2017
Версія для слабо- зорих