Пошук
Анонс подій
22.02.2018
23.02.2018
26.02.2018
день - Продовження реєстрації на основну сесії ЗНО Продовження реєстрації на основну сесії ЗНО Організатор:Відділ освіти Час проведення:26.02.2018 (протягом дня) Місце проведення:ЗНЗ району, пункт реєстрації м.Харків, ХРЦОЯО
день - Участь в обласній фотовиставці «Територія пригод – 2018» Участь в обласній фотовиставці «Територія пригод – 2018» Організатор:Директор БДЮТ Ліненко Л.В. Час проведення:26.02.2018 (протягом дня) Місце проведення:На базі КЗ «Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості»
Докладніше
Посилання
Національна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія
Участь у зональних змаганнях з настільного тенісу
Участь у зональних змаганнях з настільного тенісу

Поділитися новиною:

Участь у зональних змаганнях з настільного тенісу

24 березня 2017 року на базі Дворічанського дитячо-юнацького клубу фізичної підготовки «Юність» відбувся ІІ (зональний) етап щорічних спортивних змагань «Спорт протягом життя» серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів з тенісу настільного.

На урочистому відкритті вітала присутніх Оганесян Людмила Анатолівна — головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Дворічанської районної державної адміністрації, яка від імені голови районної державної адміністрації В.А. Приходька побажала учасникам змагань успішного виступу та перемоги. 

У змаганнях прийняли участь 5 найкращих команд загальноосвітніх навчальних закладів Дворічанського, Куп’янського, Вовчанського, Великобурлуцького районів та м. Куп’янськ із загальною кількістю учасників 30 учнів.

За результатами змагань місця розподілились таким чином:

І місце команда Вовчанського району;

ІІ місце команда Куп’янського району;

ІІІ місце-команда Дворічанського району;

ІV місце-команда Великобурлуцького району

V місце-м. Куп’янськ

 

 

 

 

Альбом: Участь у зональних змаганнях з настільного тенісу Альбом: Участь у зональних змаганнях з настільного тенісу Альбом: Участь у зональних змаганнях з настільного тенісу Альбом: Участь у зональних змаганнях з настільного тенісу
Web-адреса: vokrda.kuprda.gov.ua/news/id/10070 | Переглядів: 90Дата публікації: 12:26 27.03.2017
Версія для слабо- зорих